نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال پیش ظهر امروز در محل سازمان لیگ برتر فوتسال برگزار شد.
برگزاری نشست هیات رئیسه سازمان لیگ برتر فوتسال

این نشست پیش از ظهر امروز از ساعت 11:00 و با حضور علی کفاشیان، کاظم سلیمانی، عباس ترابیان، سید محمد کاظم ناظم الشریعه، سعید نجاریان، محمد غفاری، علی نجفی، کریم منصوری، علیرضا سهرابی و شیرین نصیری برگزار و موارد زیر به تصویب اعضا رسید.

-با توجه به اصلاحات مقررات مسابقات قهرمانی آسیا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، مقرر شد برنامه مسابقات لیگ برتر به همین منوال اصلاح و به مرحله اجرا گذاشته شود.
-مقرر شد در نشست آینده هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال علی جنتی، مدیرعامل باشگاه گیتی پسند حضور داشته باشد تا برنامه ریزی های خود را در خصوص حضور تیم گیتی پسند در جام باشگاهها آسیا اعلام نماید.
-مقرر شد لیگ برتر فوتسال بانوان از 27 مرداد ماه با شرکت 14 تیم آغاز و در تاریخ 18 اسفند ماه 96 پایان یابد. ضمنا نیم فصل این مسابقات 10 آذر ماه خواهد بود و شروع نیم فصل دوم نیز  از تاریخ 24 آذرماه اعلام شد.
-مقرر شد تا 14 تیم حاضر در لیگ برتر فوتسال آقایان تا تاریخ  25/3/96 آمادگی خود را به سازمان لیگ برتر به جهت شرکت در رقابتهای لیگ اعلام کنند و در صورت عدم حضور، امتیاز لیگ برتر صلب و باشگاه مربوطه به لیگ پایین تر سقوط خواهد کرد. باشگاههای فوق موظف هستند تا تاریخ 30/3/96 کلیه مدارک و اسناد نقل و انتقالات خود را به سازمان لیگ برتر از طریق سایت الکترونیک که آدرس آن طی دو روز آینده اعلام می شود، ثبت نام کنند.

-مقرر شد همایش سه روزه  علمی، تخصصی با حضور اعضای هیات رئیسه، مدیر عاملان و سرپرستان لیگ برتر در نیم فصل مسابقاتی لیگ برتر به میزبانی ساری برگزار شود.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد