راحت می توان مثالش زد، معنای استقامت است، شور پیروزی، تحمل بی مهری، بازگشت پر شکوه و باز هم سهیم شدن در یک افتخار؛ حال آنکه در رشته ای دشوار و سنگین همانند ژیمناستیک بقای ۱۰ ساله رویا گونه ست. از پای در آمدنی نیست حتی اگر ورمی بزرگ و دردی جانکاه نگذارد هادی همانی باشد که هست ولی او برای تاریخ سازی همیشه حی و حاضر است. دوباره او رد پایش بزرگ در یک مدال باشکوه پیداست. خناری نژاد تاریخ نویسی است برای ورزش ایران.
سومی ایران با رنگ و بوی شهید بلباسی

در باکو و در چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی رنگ یک مدال بیشتر جلوه می کند. سومی تیمی در مجموع شش اسباب پس از ترکیه و آذربایجان برای ایران بدست آمد. تیم متشکل از سعید رضا کیخا ژیمناست شیرازی و سامان مدنی و کاپیتان هادی خناری نژاد از قائمشهر و مازندران با سومی به کار خود پایان دادند و فردا می توانند در تک وسیله هم بدرخشند که ارباب حلقه ها هادی خناری نژاد با وجود مصدومیت سخت در دار حلقه برای مدال می جنگد و سامان در پرش حلقه.

اما هادی فقط برای همین به آذربایجان نرفته، او می خواهد دو حرکت جدید به نام خود ثبت کند تا ژیمناستیک جهان بیش از پیش به شایستگی هایش اذعان داشته باشد.
شاهکار هادی ما فقط همین نیست، او به وعده اش عمل کرد و مدال گرفت تا تمثال شهید مدافع حرم قائمشهر، شهید بلباسی را به همه نشان دهد، هم جوانمردی و پهلوانی کند و هم ادای دین به مقام یک شهید که همشهری اوست.

اما دین مازندران به هادی خناری نژاد چگونه ادا می شود؟ سوپر ستاره مازندران در رشد و ارتقا ژیمناستیک ایران هم تاثیر گذاری زیادی داشت ولی انگار زبان تقدیر برای او گشوده نمی شود.

هادی در باکو بیش از اینها خواهد درخشید و باز هم ژیمناستیک سست ایران را استوار و روپا نشان خواهد داد، خودش که نه خواسته ای دارد و نه توقعی و منتی؛ ما برای شادی اش کاری کنیم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد