مدیرکل ورزش و جوانان مازندران

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در حاشیه برگزاری برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته جوان گفت: بیش از ۳۳ درصد از مدال طلا در ادوار مختلف المپیک متعلق به ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی است
بیش از ۳۳ درصد از مدال طلا در ادوار مختلف المپیک متعلق به ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی است

به گزارش مازند لیگ،حبیب حسین زادگان ضمن تبریک ایام هفته جوان و ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) خاطرنشان کرد: جشنواره نشاط و امید را همسو با سیاست های کشوری وزارت ورزش و جوانان و با حضور معاون پارلمانی ریاست محترم جمهور برگزار کردیم و در ادامه ایام بزرگداشت هفته جوان، بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در سطح استان اجرا می شود.
جامعه مازندران را مملو از جوان میبینیم و تمامی افتخارات ورزشی مازندران را وابسته به جوان های دیروز و امروز این استان می دانیم و باور داریم که تبلور جوانان مازندرانی در ورزش نشان از وجود نشاط و امید در دل آن ها است.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به افتخارآفرینی و درخشش ورزشکاران مازنی در مسابقات مختلف برون مرزی تصریح کرد: بیش از۳۳ درصد از مدال های طلایی در ادوار مختلف المپیک توسط ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی به دست آمد.
وی با بیان اینکه نیمی از افتخارات ورزش کشور توسط پهلوانان و ملی پوشان مازندرانی برای کشورمان عزیزمان ایران به دست می آید، گفت: در سال ۹۵ قهرمانان و ورزشکاران مازنی موفق به کسب بیش از ۴۰۰ مدال المپیک، پارالمپیک، جهانی، آسیایی و بین المللی شدند.
وی در پایان با یادآوری رقابت ورزشکاران مازندرانی در ۱۱ رشته ورزشی مسابقات کشورهای اسلامی در باکو آذربایجان افزود:امیدواریم که نسل میانسال و یا همان جوان دیروز مازندرانی تجارب ارزشمند خود را به نسل جوان امروز منتقل کنند تا با همت و تلاش همه جانبه در سال ۹۶ جامعه بزرگ ورزش مازندران در کسب مدال و افتخارآفرینی همچون سال گذشته موفق و سربلند باشد .
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد