وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم ایران هر سه مدال طلایش در قهرمانی آسیا را به سربازان شهید مرزبان تقدیم کرد.
محمد رضا براری: مدالم را به شهدای مرزبان تقدیم می کنم
به گزارش مازندلیگ، محمدرضا براری پس از کسب مدال طلای رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: مسابقه بسیار سختی بود و واقعا فکر نمی‌کردم رقبا تا این حد وزنه‌هایشان را مهار کنند. واقعا مسابقات سطح بالایی داشت. من هم تمام تلاشم را کردم و زورم را زدم تا موفق شوم. خیلی خوشحالم که وزنه های مورد نظر سرمربی را مهار کرده و با کسب مدال طلا دل مردم ایران را شاد کردم.
 
وزنه‌بردار دسته 105 کیلوگرم ایران درخصوص حرکت یک‌ضرب گفت: دو وزنه اول یک ضرب را انداختم و دلیلش این بود که وزنه را دست کم گرفتم. وزنه سنگین تر هم می توانستم بلند کنم اما واقعا وزنه را دست کم گرفتم. در حرکت سوم اما مطمئن بودم که می توانم کار را تمام کنم و این اتفاق هم افتاد.
براری درباره حرکت های دو ضرب گفت: من در تمرین این وزنه ها را زده بودم و خدا را شکر که امروز هم موفق شدم. من 40 روز است که تمرین هایم را شروع کرده ام و تمام تلاشم را کردم تا برای مسابقات آماده باشم.
وی درخصوص رقابت نزدیکش با وزنه بردار کره ای گفت: من اصلا نمی دانستم او چه وزنه ای زده و بعد از رقابت فهمیدم! حتی نمی دانستم کادرفنی چه وزنه برای خودم انتخاب کرده! البته من به سرمربی تیم ملی اعتماد دارم. انوشیروانی فقط می گفت نوبت من است، من هم بدون اینکه بدانم چه وزنه ای برایم انتخاب شده روی تخته می رفتم. خدا را شکر که سرمربی وزنه هایی انتخاب کرد که به مدال طلا رسیدم و از عنوان قهرمانی ام در آسیا دفاع کردم.
براری مدال های طلایش را به شهدایی مرزبان تقدیم کرد و گفت: واقعاً دوست دارم مدال هایم را به شهدای مرزبان و خانواده عزیزشان تقدیم کنم. این عزیزان برای وطن ما جانشان را دادند و امیدوارم این مدال ها کمی از غم خانواده هایشان کم کند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد