نمایندگان مازندران در هفته پانزدهم لیگ دسته سوم صاحب یک برد، دو تساوی و دو شکست شدند
هفته پانزدهم لیگ دسته سوم؛ از شکست سنگین صنعت ساری تا تساوی بدموقع شهدای بابلسر
به گزارش مازندلیگ، تیم اتحاد ساری در دیداری خارج از خانه مهمان تیم چوکای تالش بود.
تیم چوکا که از حمایت هواداران خود در ورزشگاه پوریای ولی بهره می برد در مقابل تیم اتحاد متوقف شد. دو تیم پس از نود دقیقه تلاش به نتیجه تساوی ۲بر ۲ رضایت دادند.
گل های تیم چوکای تالش را در این دیدار کیوان محمد نژاد در دقیقه 50 و سیامک مرتمی در دقیقه 70 به ثمر رساندند و برای اتحاد ساری نیز محمد لشکری در دقیقه 20 و آرش خدابخش در دقیقه 25 گلزنی کردند.
این دیدار از حاشیه های زیادی برخوردار بود. بعد از به ثمر رسیدن گل دوم چوکای تالش  دروازه بان تیم اتحاد ساری به گل تیم میزبان اعتراض کرد و داور به خاطر این اعتراض به دروازه بان تیم میهمان کارت قرمز داد و دروازه بان اخراجی تیم اتحاد ساری به سوی داور بازی حمله ور شد و  بازی برای دقایقی به تاخیر افتاد.
در دیدار پرحاشیه، پرتاپ اشیا و سنگ به زمین مسابقه توسط هواداران تالشی باعث شد داور مسابقه ۱۱ دقیقه وقت اضافه در نظر بگیرد.
تیم اتحاد با انجام ۱۵ بازی و ۱۸ امتیاز در جایگاه هفتم حضور دارد.
دیگر نماینده ساروی ها در لیگ دسته سوم با قبول یک شکست سنگین راهی ساری شدند.
تیم صنعت در دیدار خارج از خانه با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب خوشه طلایی ساوه شد. شاگردان عمادیان با پذیرش این شکست تلخ با ۱۹ امتیاز در رتبه ششم جدول رده بندی جای گرفته اند.
تیم پیام مقاومت ساری در خانه موفق به کسب سه امتیاز شیرین شد. شاگردان شبیر لطفی در جدال مقابل زرکان کرج موفق شدند با حساب یک بر صفر نماینده کرج را شکست دهند و با ۲۰ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده بندی قرار بگیرند.
در گروه دوم  رقابت های لیگ دسته سوم تیم شهدای ماکران دیگر نماینده مازندران  در مشهد الرضا مغلوب حریف خود شدند.
شاگردان محسن پورحاجی در دیداری نزدیک و پربرخورد با نتیجه ۲ بر یک مقابل پرسپولیس مشهد نتیجه را واگذار کرد. تیم شهدای ماکران هن اکنون با ۱۹ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفته است.
اما در ادامه این رقابت ها عصر امروز تیم مدعی شهدای بابلسر در خانه برابر حریف بجنوردی خود متوقف شد و دو امتیاز حساس را از دست داد.
در این دیدار شهدای بابلسر در زمین خود در برابر حریف بجنوردی خود با نتیجه دو بر دو متوقف شد .
تیم شهدای بابلسر که در خانه میزبان تیم استقلال نوین بجنورد بود در حالی که تا دقیقه ۸۵ بازی با دو گل از رقیب خود پیش بودند در دقایق پایانی بازی و روی غافلگیری  دوبار پیاپی دورازه خود را باز شده دیدند تا سه امتیاز حساس را از دست دهند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد