نهمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو نوجوانان آسیا

زهرا پوراسماعیل با شکست تکواندوکار کشور چین مدال طلای وزن 68+ کیلوگرم در نهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا نوجوانان را برای کشورمان به دست آورد.
زهرا پوراسماعیل طلایی شد/ زنده باد مازندران
به گزارش مازندلیگ، نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 246 تکواندوکار از 22 کشور آسیایی در مجتمع ورزشی "آتی‌راو" قزاقستان برای آخرین روز در حال پیگیری می باشد.
امروز (جمعه) و در آخرین روز این رقابت‌ها، تکواندوکاران اوزان 59-، 63-، 78- و 78+ کیلوگرم در گروه پسران و اوزان 55-، 59-، 68- و 68+ کیلوگرم در گروه دختران به شیاپ جانگ می روند.
زهرا پوراسماعیل تکواندوکار با آتیه مازندرانی و کاپیتان تیم‌ملی نوجوانان دختر کشورمان در آسیا هم درخشید و مدال طلا نوجوانان آسیا را به گردن آویخت.
پوراسماعیل  برای کسب این مدال زرین، پس از یک‌دور استراحت ابتدا 9 بر یک «سو یئون کیم» از کره‌جنوبی را شکست داد، سپس در مرحله فینال به مصاف «ژیهوی فنگ» از چین رفت و با نتیجه 14 بر 7 توانست مدال طلای وزن 68+ کیلوگرم را به نام خود ثبت نماید.
هدایت تیم ملی دختران کشورمان برعهده اعظم درستی به عنوان سرمربی است و نیلوفر صفریان، معصومه محمدیان و محبوبه محمدنژاد به عنوان مربی در کنار درستی حضور دارندنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد