• گروه مطلب:| بابل| خبر| لیگ یک کشور|
  • کد مطلب:11566
  • زمان انتشار:جمعه 04 فروردين 1396-21:10
  • کاربر:حسن صالحی

مجری باتجربه برنامه نود مثل آب خوردن، مسخ جنجال سازی رسانه های منتسب به نساجی می شود و در برنامه دیروز سه ستاره، ضمن انتقاد از رئیس کمیته انضباطی، می گوید هواداران نساجی هم کتک خوردند و هم نتیجه را سه بر صفر به ضرر آنها اعلام کردند؟!
بیانیه جنجالی  باشگاه خونه به خونه در خصوص اظهارات عادل فردوسی پور در برنامه سه ستاره

طی دیروز و امروز مردم بابل و هواداران خونه به خونه در تماس با مسئولان باشگاه، خواستار پاسخ به مجری برنامه 90 بودند. پس از تمسخر نام تیم در سال گذشته و قضاوت یکطرفه اتفاقات دربی مازندران در برنامه هفته گذشته 90، روز گذشته نیز بی معرفتی شک برانگیز عادل فردوسی پور را تنها چند دقیقه قبل از آغاز تحویل سال در برنامه سه ستاره شاهد بودیم که چگونه با حمایت از نساجی و تاختن به تیم خونه به خونه، احساسات هواداران این تیم را خدشه دار و عید مردم بابل را خراب کرد.

 

خیلی جالب است!

 

هواداران تیم همسایه به بابل می آیند و وقتی می بینند حرکت رو به جلوی تیم خونه به خونه پس از گل پژمان نوری می رفت تا سومین برد پیاپی این تیم مقابل نساجی را رقم بزند، بر نمی تابند و با حمله به ماموران نیروی انتظامی، سبب زخمی شدن 9 مامور می شوند!

 

لیدر تیم نساجی در فایل صوتی منتشر شده در گروه ها می گوید: تعدادی از هواداران نساجی که حالت غیرطبیعی داشتند، در اقدامی برنامه ریزی شده با شکستن فنس و هجوم به داخل زمین سعی کردند نتیجه بازی 3 بر 0 به سود نساجی اعلام شود و جالب اینجاست که تعدادی از آنها نیز در گروه های هواداری به این مسئله اعتراف کردند!

 

عکس و فیلم های منتشر شده، حمله هواداران نساجی به داخل زمین و خط و نشان کشاندن آنها برای هواداران خونه به خونه را به تصویر کشیده اند.

 

یکی از رسانه های پربازدید منتسب به نساجی با انتشار یک ویدیو به خوبی نشان داد اولین سنگ از سوی هواداران نساجی پرتاب شد!

 

ولی مجری باتجربه برنامه نود مثل آب خوردن، مسخ جنجال سازی رسانه های منتسب به نساجی می شود و در برنامه دیروز سه ستاره، ضمن انتقاد از رئیس کمیته انضباطی، می گوید هواداران نساجی هم کتک خوردند و هم نتیجه را سه بر صفر به ضرر آنها اعلام کردند؟!

 

براستی این فرافکنی و مظلوم نمایی توسط چه کسی به فردوسی پور القا‌ء شده است؟ منبع خبر فردوسی پور کیست؟

 

اصل ماجرا این است که در تیم برنامه 90، خبرنگاری قائمشهری حضور دارد که حتی فردوسی پور چند بار در خلال برنامه هایش با نام بردن از وی بابت جمع آوری اخبار ارائه شده در این برنامه از وی تشکر کرد. اینطور که پیداست، این خبرنگار از که هواداران سرسخت نساجی نیز می باشد اخبار فوتبال مازندران را آنگونه که باب میلش است به مجری برنامه نود ارائه می دهد و فردوسی پور از همه جا بی خبر را به بیراهه کشانده است!

 

اوج بی اطلاعی فردوسی پور به جریانات فوتبال مازندران را باید در جمله بسیار عجیبش در برنامه سه ستاره جستجو کرد. نبرد خونه به خونه و نساجی نبرد دارا و ندار است و طبیعتاً من برنده تیم های ندار هستم!

 

آیا فردوسی پور تیم پرهام و صنیعی فر را تیم ندار می داند؟ شاید اگر وی فایل صوتی گفتگوی تلفنی امیر قلعه نوعی، دوست صمیمی صنیعی فر با مدیر فنی نساجی را که در کانال های تلگرامی کشور هم منتشر شد گوش می کرد و به شرایط مالی خوب مالک نساجی پی می برد در جمله خود تجدید نظر می کرد! در خصوص مهدی پرهام هم که نیاز به توضیح نیست. آیا به کار بردن لفظ ندار برای نساجی مظلوم نمایی نیست؟

 

و متاسفانه بزرگترین مشکل فردوسی پور در طی چند سال اخیر این است که وی دچار یک نوع حس تقدّس کاذب شده است و فکر می کند هر چیزی که بر زبان می آورد حق است و دیگران باید مطیع اوامر وی باشند و به همین دلیل سعی دارد تا اسماعیل حسن زاده را تحت تاثیر حرف های خود قرار دهد. ولی عادل نیک می داند کمیته انضباطی بدون سند و مدرک رای صادر نمی کند و اظهارات و برنامه کاملا یک جانبه گرایانه اش در خصوص دربی فوتبال مازندران و توهین روز گذشته اش به خونه به خونه آنهم تنها چند دقیقه پیش از تحویل سال نمی تواند خللی در تصمیمات کمیته انضباطی وارد سازد.

 

راستی، مجری محترم برنامه 90 که همیشه مازندران را به دلیل فوتبالی بودنش لایق داشتن چند تیم در لیگ برتر می داند بهتر است تحقیق کند و ببیند چرا نساجی چی ها تحمل حضور یک تیم دیگر از این استان را در لیگ دسته اول فوتبال کشور را ندارند؟ آن از مشکلات این تیم با صنعت ساری 4 سال پیش و این هم از درگیری با تیم خونه به خونه طی یکی دو سال گذشته! آیا علت درجا زدن 24 ساله این تیم برای رسیدن به لیگ برتر همین احساس خود بزرگ بینی و حقیر شمردن فوتبال سایر شهرهای مازندران نیست؟

 

آقای فردوسی پور، شما همیشه حامی ورود بخش خصوصی به فوتبال کشور و خارج شدن از فوتبال دولتی بودید. خونه به خونه هم یکی از همان تیم های خصوصی است که برای موفقیت فوتبال کشور آمده است. خدا را خوش نمی آید با به کار بردن این اظهارات غیرمنصفانه، ضمن زیر سوال بردن اعتبار خود، دل مالکان این باشگاه و مردم بابل را در آستانه عید نوروز به درد آورید.لطفا در تفکرات خود نسبت به این تیم تجدیدنظر کنید.منبع: سایت رسمی باشگاه خونه به خونه بابل


نظر تایید شده:32

نظر تایید نشده:5

نظر در صف:8


بابلي باغيرت 6 46 چهارشنبه 02 فروردين 1396-18:17

اقا مهدي ، خيلي واضح و روشن است كه شما بابلي هستيد نه قائمشهري يا حتي ساروي!!!!!!!!!!!!!!
ما بابلي ها تا پاي جان پاي حاج قاسم باغيرت و تيم محبوبمون هستيم .
خونه به خونه چي ها عاشق تيمشان هستند پاسخ

17 4 جمعه 04 فروردين 1396-19:59

بابلی ببین چقدر نظراتت طرفدار داره.اصلا معلوم نیست که حقوق بگیر وجیره خوار وپاچه خوار ...خونه به خونه ومالکش هستی..خخخخخخخخخ

هادی 42 3 پنجشنبه 03 فروردين 1396-02:28

بابلی وغیرت!!!!!!!! واقعا بنظر تو غیرت وتعصب چیه.تو که جلو چشات همنوع وهم استانی همشهریتو کتک میزنن خودت بعنوان هوداز خونه به خونه عامل اصلی این درگیری خودتو کنار میکشی توجهی به اینهمه ظلم وبی قانونی نداری اسم اینکار اگه بی غیرتی نیست پس اسمش چیه؟وقتی دهها نفز میافتین سر یه نوجوان تا ممیتونین میزنینش اسم اینکار اگه بی غیرتی نیست پس چیه؟میشه لطفا غیرت رو برام معنی بکنی؟دوست عزیز بابلی قبول کنید هم فوتبالو باختی هم اخلاقو باختی وبدتر از همه چهره بسیار زشتی از هوادار بابلی تو تمان ایران ساختی.....شاید شما بابلی ها اسم این وحشیگری وکتک زدن زو بزارین غیرت ولی هیچکسیدتو فوتبال ایران با شمادموافق نیستگفقط یک عذر خواهی رسمی باشگاه خونه به خونه وکانون هواداراش میتونست مرخمی باشه بر زخم آسیب ددیدگان که این فرهنگ رو همونداشتی

مهدی 41 2 چهارشنبه 02 فروردين 1396-23:54

دوست عزیز
با خودت رو راست باش و تعصب کورکورانه نداشته باش و سعی کن همیشه طرف حق رو بگیری.بالاخره ماه هیچوقت پشت ابر نمیمونه.منم مثل شما دوست دارم شهرم توی لیگ برتر تیم داشته باشه اما نه به هر قیمتی. تا وقتیکه انسان به هر چیزی تعصب کورکورانه داشته باشه منطقش را قطعا از دست خواهد داد.همیشه طرف حق رو بگیر حتی اگه به ضررت باشه.من که این تیم رو با این مدیریتش به طور کل فراموشش کرد. مردم مازندران و کل ایران بدونند بد و خوب همه جا هست.لطفا فرهنگ بعضی از این تماشاگر نماهارو به نام کل مردم بابل ننویسید.واقعا متاسفم که این اتفاقات توی شهر من افتاد.با عذر خواهی از تمامی هواداران نساجی

42 3 چهارشنبه 02 فروردين 1396-19:14

آقای حسن زاده شما که از آمادگی نتونستید کلاس اول بیایدسهمیه لیگ یک و خریدید دلیل درجا زدن شما چیه پاسخ

شهرام 33 2 چهارشنبه 02 فروردين 1396-23:35

چ جالب پاسخ

3 35 پنجشنبه 03 فروردين 1396-14:20

سلام تازمانی که نام نساجی هست مازندران درفوتبال 20 ساله که گذشت 100 ساله هم میشه به امید نابودی نساجی وافکار نساجی پاسخ

بهشهری طرفدار نساجی 18 3 جمعه 04 فروردين 1396-19:57

بدبخت.از فوتبال قدرتمند مازندران فقط نام نیک نساجی مونده که یه مازنی میتونه توفوتبال میشه بهش افتخار بکنه.شموشک وایرسوتر ونکاچوب وصنعت نفت و..همشون که منحل شدن.این نساجی هستش که سالها پرچمدار فوتبال استانه.حتی غیرفوتبالیهای جنوب وشرق وغرب ایران هم پی به محبوبیت ومظلومیت نساجی بردن.فقط یه هوادار حقیر خونه به خونه میتونه آرزوی نابودی نساجی رو داشته باشه که انشالله این آرزو رو با خودش بگور میبره.

هادی 26 1 جمعه 04 فروردين 1396-01:10

فقط جواب تورو میدم که افکرت مشخصه از لیدرای رقیبی....حسادت وکینه وبخل تا کجا....اونی که باید نابود بشه افکار پوسیده بابلیه البته نه بابلی اصیل وقدیمی که همه میشناسن......نابود بشه اونی که مازندران ومازنی رو تو کل کشور به زیراب زنی معروف کرده...یک عمر با ساری وآمل وچالوس ونوشهر ....همه وهمه مشکل داشتیدآرزوی نابودی همه استانو داشتید ...الان نوبت نساجی شده.دقیقا شما هدفتون نابودی نساجی بود..آنچنان وقیح هستید که بمحض اینکه تیم بی ریشه خریدید فکر کردید باید نساجی رو نابود کنیدفقط خودتون باشید این تفکر شما بابلی هاست که باید نابود بشه....شمایی که ملاک ومعیارتون فقط پوله...شما نمیفهمید عشق به نساجی چیه...به کوری چشم شما نساجی تا ابد میمونه و میمونه وروز به روز محبوب ومحبوب تر میشه تو تمام ایران عاشق داره برخلاف تیم وشهر شما که تو تمام ایران منفوره...اونی که نابود میشه خونه به خونه است شک نکن...........

شهر من ؛ بهارنارج من 4 37 پنجشنبه 03 فروردين 1396-15:30

شما قايمشهري ها چي ميگيد ؟؟
اصلا مشخص نيست حرف حسابتان چيه ؟ فقط ميگيد !
خونه به خونه الان چند ساله كه داره تيم داري ميكنه . . از رده هاي پايه گرفته تا تيم اميد كه الان صدرنشين و قهرمان ايرانه و تا تيم بزرگسال . .
حسادت تا كي و كجا؟؟!
شما كه عرضه و لياقت ليگ برتري شدن رو نداريد ، چشم ديدن پيشرفت ديگر تيم هاي استان رو هم نداريد؟؟
اون از تيم صنعت ساري كه هرچي از دهنتون در ميومد به ساري و سارويها ميگفتيد ، اين همزاز خونه به خونه كه چشم ديدن موفقيت و پيشرفتش رو نداريد .
اگه نميدونيد بدونيد پايه و اساس فوتبال در بابل قدمتش بسيار بيشتر از قايمشهر بوده ، هست و خواهد بود . از گذشته با تيم هماي مامطير ، تا تيم درياي بابل و حالا هم خونه به خونه مازندران . .
كمي منطقي باشيد لطفا . .
حاج قاسم عشق ما مردم ديار بهارنارنج هست و تا ابد در قلب ما جاي داره . .
چه زود فراموش كرديد كمك هاي مالي و معنوي حاج قاسم به تيم شهرتون كه در بحراني ترين شرايط نساجي ، دستش رو ميگرفت و بلندش ميكرد . بشكنه اين دست كه نمك نداره واقعا برازنده شماست . .
مطمئن باشد روزي خونه به خونه پرچم مازندران رو تو ليگ برتر ميبره بالا و باعث افتخار تمامي مازندراني هاي باغيرت و باتعصب ميشه . .
به اميد روزي كه قدر خوبي ها و محبت هاي يكديگر رو بيشتر بدونيم و انقدر راحت بهم توهين و ناسزا نگيم .
حاج قاسم حسن زاده دوست داريم پاسخ

14 3 جمعه 04 فروردين 1396-03:05

m0111....خخخخخخخخخخخخخخ خیلی چیپی.اینهمه فیلم وعکس در اومده دیگه همه ایران ماجرا رو میدونن تو بازم دروغ میگی.جدی جدی کی بهت حقوق میده این دروغا رو بنویسی.زدید وبچه مردمو بحد کشت فرستادید بیمارستان.تو فیلم پلیسه به لیدرتون میگه سنگ پیدا کن وبزن.تو یه چیز شنیدی .این پلیس بابل قانون ساکن هم نبود چه برسه به قانون متحرک. پلیسی که خودش میشه مشوق و هوادار تیم شماولیدر شما جلوی چشاش سنگ میندازه ولی پلیس هوادار نساجی رو ومیزنه.اگه از قبل هماهنگ نشده پس این کار اسمش چیه.آقای عارف میشه بس کنی لطفا...

هادی 20 2 جمعه 04 فروردين 1396-02:26

...اولش بگم که نساجی اینهمه سال نرفته لیگ برتر صدسال دیگه هم نره هوادار نساجی عاشق تیمشه وفقط از راه فوتبالی باید لیگ برتری بشیم بدون شک امسال هیچ تیم مازنی لیگ برتری نمیشه حتی اگه این 3امتیاز مال نساجی یا خونه به خونه بشه....واما نظر منه هوادار نساجی .از اول تا آخر پیامت فقط وفقط توهینه اونوقت سفارش میکنی توهین نکنید...اینه فرهنگ شما.... شما که عرضه یک عذر خواهی از هوادار ومعدود تیمهای ریشه دار ومحبوب مازنی سطح ایران (بهمراه شموشک وتیمهای قدیمی ساری) ندارید...... باز هم ادعا.. بهار نارنج رو به خودتون نچسبونید....واقعا نفهمیدی حرف ما وبقیه استان درباره شما بابلیها پر ادعای چیه
..آخه شما وشهرتون وتیم بی ریشه شما واین تفکر تمامیت خواه شما چی برای حسادت داره....شمایی که همه خوبیهای مازندران رو برای خودتون میدونیداگه دست شما باشه تو کتاب گینس فقط بنام بابل ثبت میکنید.. حتی به بهار نارنج که یکی از نمادهای مازنی هاست رحم نمیکنید فقط برای خودتون میدونید ببین چقدر وقیح وتمامیت خواهید..... این تفکر تمامیت خواه شماست که کل استان باهاش مشکل دارن.... .... از نظر سابقه فوتبالی هم دیگه گفتن نداره ولی بزور میخواید بگید سابقه دارید وفرهنگ هواداری دارید....مشکل همبن تفکر شماست ..که فکر میکنید اینجا هم صحنه سیاسته وچون 4تا رانت قدرت داریدوزیر واستاندار و...دارید که با سخیف ترین روشها به همه جا رسیدن فکر میکنید تو فوتبال هم باید برتر باشید..مشکل تفکر شماست که هیچ احترامی برای سابقه ومحبوبیت نساجی که70سال آبرو واعتبار مازندران بوده قائل نیستید ومیخواید تیم بی ریشه ویک شبه شما جای این عشق عظیم و70ساله رو بگیرید....مثل اینه که فوتبال ایران مدعی بشه فوتبالی تر از انگلیس وآلمانه.....بفهم که قدمت وسابقه تو فوتبال و ورزش یکشبه بدست نمیاد حتی اگه برید لیگ برتر هیچوقت نمیتونید پرچمدار فوتبال مازندران بشید...همین ادعاهای پوچ شماست که همه باهاش مشکل دارن مجبور میشن با شما مقابله بکنن... تو هر صحنه ایی شما بابلی ها پا میذارید تخم نفاق وکینه رو میپاشید از تمام روشها مافیایی استفاده میکنید تا رقبا رو کنار بزنید تا فقط خودتون مطرح باشید..برای نمونه... همه کارکردیدوزیراب زدیدتا بشید مرکز استان وجای ساری رو بگیرید.....نگذاشتن چون لیاقتشو نداشتید....بعدش برای مطرح شدن رفتید سراغ آمل....دیدید آمل داره میشه قطب صنعتی استان..رفتید حسابی زیراب آملی ها رو زدید ولی نتونستید چون لیاقت آملی ها از شما بیشتر بود وشدن قطب صنعتی استان....آنچنان در عطش مطرح شدن بودید که تفهمیدید که چالوس ونوشهر وشهرهای ساحلی بخاطر دریا وطبیعت خدادادی شدن مرکز گردشکری ایران بود فکر میکردید میتونید بابل رو بکنید مرکز گردشگری وشهر توریستی کلی زیراب زدید که همه بهتون خندیدن.....یه سر برید گیلان ببینیبد در مورد بابلیهای که رفتن شالیزارهای اون منطقه رو مفت از چنگ مردم اونجا درآوردن بهشون چی میگن....غاصب (اسرا.....)حالا دوسه سالیه پی به جادوی فوتبال بردیدمیخواییدخیلی زود واز راههای آنچنانی ومافیایی تو فوتبال مطرح بشید فکر کردید که خوب سارویها وآملیها وچالوس ونوشهر وسواحل خزر وبابلسر وجنگلهای رامسر ونور و....رو نتوستید بگیرید ولی میتونید نساجی بی پول و بدون حامی قدرتمند سیاسی رو کنار بزنیدبشید تنها نماینده فوتبال مازندران بقول خودتون پرچمدار فوتبال؟؟؟؟ ولی اینجا هم کور خوندید .چرا که نفهمیدید که نساجی اگه رانت نداره ...اگه وزیر نداره...اگه استاندار نداره...اگه بهروان نداره ..اگه پول کثیف نداره......ولی صدها هزار عاشق داره که حاضرن براش جون بدن.....عاشقان نساجی با پول قابل خرید وفروش نیستن....بفهمید که شما هیچوقت نمیتونید پرچمدار فوتبال بشید چون اینجا هم لیاقتشو ندارید....... آقای بابلی مشکل تو تفکر تمامیبت خواه شماست علیرغم اینکه در هیچ زمینه ایی علمی- فرهنگی- سیاسی- صنعتی- هوش- ورزشی ...(فقط تو پول درآوردن اونم از بدترین راه) هیچ برتری ندارید هیچ از همه استان در سطح پایینتری هستید.....مشکل اینجاست که شما نمیخوایید هیچ رقیبی رو از راه درست وقانونمند وطی مبارزه واز راه قانونی چیره بشید واصل وریشه داربودنتون رو ثابت کنید......مشکل تو تفکر پرادعا وتوخالی شماست که متاسفانه همین رفتار شما تو کل کشور باعث شده آبروی همه مازنی های صاف وصادق رو ببرید......ای کاش بفهمید وبه تمام هواداران وخانواده هاشون که ظلم کردید وآسیب زدید.....یک عذر خواهی ساده بکنید ونشون بدید که فرهنگ دارید که فکر نکنیم بتونید حتی این کار ساده رو هم انجام بدید.....فقط بازار تجاری وارزان خوبی داشتید خیلیها از قائمشهر وحومه برای خرید میومدن بابل که از ترس آسیب وکتک خوردن و.....داغون شدن ودزدیده شدن وجریمه شدن اتومبیل نمره قائمشهرورفتار وحشیانه بعضی از اوباش نه میل ورغبت دارن نه جراتشو.....میتونید از کاسبهای بابل بپرسید چقدر امسال عید بازارشون خراب شده.....اینم نتیجه رفتار متمدنانه شما ها!!!!حالا حرف حساب یه مازنی غیر بابلی رو فهمیدی!!!

M0111 4 33 پنجشنبه 03 فروردين 1396-19:13

واقعا درست گفتی ، بنده از ۲ ساعت از اولین بازی در سال گذشته این دو تا تیم از نزدیک شاهد ماجرا بوده ام تا حالا و خدا وکیلی شروع عداوت از هواداری نساجی بوده ، واقعا جالبه درگیری بین دو طرف شروع میشه پلیس بابلی ها رو از قائمشهریها دور میکنه و اما قائمشهریها با پلیس درگیر میشن و بقیه ماجرا من میخوام بگم مگه کسی که پلیس هست از نظر قانون ، اماکن و اطلاعات و ...مورد تایید نیست و اینکه پلیس قانون متحرک هست و تا موقعی که هوادار نساحی درگیری رو با پلیس شروع نکنه ، پلیس مریضه که درگیر بشه و واسه خودش دردسر درست کنه شما فقط مظلوم نمایی میکنید و بعدش توهین به تمام مردم یک شهر و این نشون میده که بی فرهنگی چیه و کیه

طبري 3 31 پنجشنبه 03 فروردين 1396-20:19

اين دربي هرچه بود تمام شد و به تاريخ پيوست ولي فراموش نكنيم مردي و مردانگي هميشه خواهد ماند .
آهاي قائمشهري هاي بزرگوار ؛
فراموش كردن لطف و محبت انسان ها كار شايسته ايي نيست .
فراموش كردن محبت ها و رفتارهاي پدرانه ايي كه حاج قاسم حسن زاده با نساجي داسته كار ساده ايي نيست .
يك خواهش برادرانه دارم ، اگر تشكر و قدرداني نميكنيد خواهشأ توهين و ناسزا نكنيد .
خونه به خونه و مالك محبوبش تو قلب يكايك بابلي ها و شايد هم مازندراني هارجا دارد .
آقاي فردوسي پور ؛
خواهشا كاري به كار خونه به خونه و مازندران نداشته باش
شما هويتت براي همگان مشخص شده است .
مگر خودتان فرياد خصوصي سازي بلند نميكنيد ، پس چرا جاي حمايت از حاج قاسم و خونه به خونه حاشيه سازي ميكنيد؟
خداي جاي حق نشسته عادل خان پاسخ

هوادار نساجی 5 1 يکشنبه 06 فروردين 1396-10:26

هوادار نساجی هیچ وقت لطف کسی را فراموش نمی کنه ولی رقابت غیر فوتبالی مدیران خونه به خونه و ضعیف کردن رقیب با سوء استفاده از اوضاع بد مالی نساجی و گرفتن بازیکنهای خوب و محبوب نساجی ( اول حمید کاظمی بعد مجتبی رمضانی ) در زمانی که نساجی با مشکلات مالی مواجه بود و روزهای سختی رو پشت سر میگذاشت نه تنها لطف نیست بلکه باعث تنفر هوادارای نساجی از خونه به خونه شده .

محمدي 3 23 پنجشنبه 03 فروردين 1396-22:26

عادل جان فرفري پور شما چكاره اييد كه در رابطه با خونه به خونه مازندران نظر ميدي و مدام در پي بوجود آوردن حاشيه هستي و غر غر ميكني؟؟؟
شما برو از مس كرمان و مس رفسنجانتون دفاع كن كه جفتشون سوراخ كرديم .
ديگه نبينيم از اين مزخرفات در رابطه با خونه به خونه بگي پاسخ

18 2 جمعه 04 فروردين 1396-14:46

با تهدید بتونید دهن عادلو ببندید که عمرا نمیتونید ابنهمه فیلم توکل مملکت پخش شده این وحشگیری روهمه ایران دیدن اونو میخوای چکار بکنی.؟؟؟؟؟؟دیگه همه ایران شما بابلیها رو شناختن.. ...صمنا تیمت فقط وفقط ماله بابله...مازنی جماعت شرم داره چنین تیم بی ریشه وبی هویتی داشته باشه

ابراهيميان 3 21 جمعه 04 فروردين 1396-15:44

اينكه بابل و بابلي ها همه چي رو ميخوان نشان دهنده جاه طلبي بودن و ساكن نبودن و هميشه به فكر پيشرفت بودنشون رو نشون ميده . . درست مانند اصفهان و اصفهاني ها
اميدوارم كه تمامي مردم مازندران از بابلي ها و اصفهاني ها اين حس جاه طلبي و پيشرفت و ساكن نبودند رو ياد بگيرند و الگو قرار بدند .
ما اصلا كاري به كار ديگر شهرها نداريم كه كي با ما خوبه ، كي با ما دشمني داره . . ما كار خودمون رو انجام ميديم و به فكر پيشرفت خودمون و شهرمون هستيم ، اين چيزيه كه از گذشتگان به ما ارث رسيده . . حالا شما هرچي ميخوايد اسمش رو بذاريد !
قايمشهر و نوشهر و چالوس و رامسر و . . كه اصلا در حد و اندازه هاي نام بابل بزرگ نيستند ، ما تنها خورده مشكلي با سارويها داريم كه اون هم قابل حل شدنه . . !
در خصوص ورزش ، همانطور كه دوست و همشهري عزيز بنده گفتند سابقه بابل تو همه زمينه ها بالا تره بجز كشتي كه جويبار مهد كشتي ايران و جهانه و تا حدودي هم واليبال كه امل قدمت بيشتري داره . .
در غير اينصورت بسكتبال كه ريشه اش تو بابل بوده و بابل رو همگان شهر بسكتبال مينامند . . تنيس روي ميز هم كه بابل مهد تنيس روي ميز ايرانه ( نوشاد عالميان ، نيما عالميان ، پوريا عمراني ، محجوبه عمراني و . . ) بدنسازي و پرورش اندام كه بهترين قهرمانان هميشه از بابل بوده ( مرتضي روشن ضمير ، مجيد روشن ضمير ، اسحاق قويدل و . . ) تو فوتبال هم يكي از قديمي ترين تيم هاي شمال كشور تيم هماي مامطير بوده ، بعد از آن هم درياي بابل و حالا هم خونه به خونه مازندران كه نشان از قدمت و سابقه تاريخي بابل در فوتبال كشور داره . .
در ضمينه هاي علمي و دانشگاهي و پزشكي و فرهنگي و مذهبي و سياسي و اقتصادي كه ديگر نيازي به گفتن و توضيح بيشتر نداره . .
باز اگر فرمايش ديگري داريد بنده در خدمتم . . پاسخ

مازنی غیر بابلی 18 3 جمعه 04 فروردين 1396-19:49

اینه افکار پوسیده یه بابلی تازه بدوران رسیده نه بابلی اصیل..که ادعاهای پوچ وبی ارزشو به حساب جاه طلبی میذاره.دقیقا هیچ مازنی شماهارو اصلا حساب نمیکنه تنها برتری شما زیراب زنی شماست که آبروی مازنی ها رو همه جای ایران بردیدمازنی ها هرجای ایران میرن باید با کلی قسم وآیه ثابت کنن که بابلی نیستن .شخصیت واقعی خودتون تو این پیام نشون دادید. چقدر حقیر وبی ارزش؟هرجا بابلی تازه بدوران رسیده هست نفاق ودورویی وزیراب زنی هست...اینه شخصیت بارز شما که متاسفانه تمام ایران شمارو با این مشخصه بارز میشناسن.نه چیزی دیگه..ضمن اینکه هرکجا دخالت کردید تا مثلا برتر باشید چون لیاقتشو نداشتید با همه درگیر شدیدآبروی مازنی ها رو بردید یکی از مهمترین عوامل تفرقه ونفاق وچند دستگی مازنی ها همین رفتار بدور از شان وحقارت آمیز شما بابلیهاست.جالبه که به همین رفتار بارز تون افتخار هم میکنید.درود به تمام مازنی های صادق وپاک وساده دل.بجز تازه بدوران رسیده های بابلی که از بخش ها ودهات اطراف هجوم آوردن وحقارت رو با خودشون آوردن نه بابلیهای اصیل وقدیمی که از این رفتار شماها شرم میکنن همین رفتار حقارت آمیز شما باعث شد که گرگان مستقل شد وغرب استان هم میخواد مستقل بشه .اینه افتخار شما مازنی که تو تمام ایران به صداقت وپاکی ومهمان نوازی معروف بود الان معروف شده به زیراب زن.قدیما بطرف میگفتن غرب استانی میگفتن رشتی ناراحت میشد الان شما کاری کردید که غرب استانی آرزوشه رشتی وگیلانی باشه ولی هم استانی با بابلی زیراب زن نباشه.حالا افتخار کن.هیتلر هم به جنایاتش افتخار میکرد توهم میتونی به بابلی بودنت افتخار بکنی.

طبري 3 14 جمعه 04 فروردين 1396-22:22

جناب مازني غير بابلي يا همان قايمشهري كه همه ي مطالب رو خودت با عنوان هاي مختلف نوشتي ، مطمئن باش حرف نزني و نظرات بيخودت رو ندي كسي نميگه شما زبون نداري !
چرا به خودت اين اجازه رو ميدي در رابطه با بزرگترت اينطوري حرف بزني ؟
بهت آموزش ندادند احترام بزرگترت رو نگه داري ؟
چرا بزور ميخواي بگي همه استان با بابلي ها سر لج دارند ؟
خيلي ها مازندران رو به بابل و بابلي ها و مردمانش ميشناسند آقاي قايمشهري . .
صحبت يك قايمشهري در مورد بابل و بابلي ها مانند اين ميمونه كه يكي از شهر ري بخواد در مورد تهران و تهراني ها حرف بزنه و بزور بگه همه با تهراني ها سر لج دارند . .
آقاي قايمشهري برو خدا روزيت رو جاي ديگه بده . .
اينجا اونجا نيست برادر !
برو با هم رده و قد و قواره خودت بحث كن و كل كل كن مرد ! پاسخ

مازنی غیر بابلی 11 3 شنبه 05 فروردين 1396-13:30

کج خیال وکج فهم....تو میدونی مالک باشگاهت از من بزرگتره...واقعا چرا فکر کردی یه بچه اینهمه اطلاعات دقیق درمورد بابلی جدید وتازه بدوران رسیده وبابلی اصیل وقدیمی داره.ضمن اینکه اگه دقت بکنی من فقط جواب کامنت اون بابلی پر مدعا رو دادم که به همه مازنی ها توهین کرد.
متاسفانه شما بابلی های جدید با زیراب زنی ونون بری وتفرقه ونفاق ودورویی کاری کردید که متاسفانه همه ایران فکر میکنن همه مازنی ها مثل شما هستن.این یک نکته رو با تو مواققم.
کاری کردید که مازنی که قبلا به مازنی بودنش افتخار میکرد الان نتونه سرشو بلند بکنه نکنه بهش بگن بابلی.
متاسفانه وبدبختانه اینها واقعیته.
واقعیتی که امثال شما با این افکار پوسیده بوجود آوردن.
ای کاش فقط یکبار از این مملکت بیرون میرفتی ومیدید که نژاد پرستها چگونه رفتار میکنن اونوقت اینهمه خودخواه ونژاد پرست وبابلی پرست نمیشدی.
کافر همه را به کیش خود پندارد جناب طبری- ابراهیبمیان-عارف-.چند اسم دیگه.منفی هاتو ببین اونوقت میفهمی توچند نفری بقیه چند نفر.

علی 7 0 شنبه 05 فروردين 1396-10:57

عاقلان دانند جناب کاردرست !!!!!!

محسن صادقی 11 4 شنبه 05 فروردين 1396-09:38

اقایون بابلی نیاز به حمایت یا اسم بردن تیم شهر ما ساری نیست . ما سارویها بعد تیم شهر خودمون طرفدار نساجی هستیم پاسخ

مازندراني 14 1 شنبه 05 فروردين 1396-13:43

همه ي مازندران سراي من . .
بابل و قايمشهر و خونه به خونه و نساجي عشق من . . پاسخ

پارسا 10 0 شنبه 05 فروردين 1396-15:50

دمت گرم هم استاني ، دمت گرم
اين حرفي هست كه همگان بايد بپذيرند كه همه ي مازندران سراي من
كه مازندران شهر ما ياد باد

حسین مازندرانی تبرستانی 4 2 شنبه 05 فروردين 1396-16:07

چقدر بیطرفانه نوشتین؟؟؟؟!!!!
میخوایین قانون اساسی رو هم شما بنویسید؟؟؟!!!
انصاف از همه جای نوشته هات بوضوح مشخصه!!!!
میخواین هر چی فیلم علیه تیم بابلیهاست رو حذف کنیم و فقط فیلمهاییکه به نفع شماست نشون داده بشه!!!
میخواین یه قانون نوشته بشه که هیچ کس علیه تیم شما حرف نزنه؟؟؟!!!!
میخواین صدا و سیما رو بدن به شما و مال شما باشه؟؟؟!!!
پاسخ

حسین مازندرانی تبرستانی 6 1 شنبه 05 فروردين 1396-16:09

چقدر بیطرفانه نوشتین؟؟؟؟!!!!
میخوایین قانون اساسی رو هم شما بنویسید؟؟؟!!!
انصاف از همه جای نوشته هات بوضوح مشخصه!!!!
میخواین هر چی فیلم علیه تیم بابلیهاست رو حذف کنیم و فقط فیلمهاییکه به نفع شماست نشون داده بشه!!!
میخواین یه قانون نوشته بشه که هیچ کس علیه تیم شما حرف نزنه؟؟؟!!!!
میخواین صدا و سیما رو بدن به شما و مال شما باشه؟؟؟!!!
پاسخ

نويد 6 9 يکشنبه 06 فروردين 1396-00:18

نساجي يادت باشه ؛ خونه به خونه سرورته
پاسخ

بابلی مقیم ساری 2 5 يکشنبه 06 فروردين 1396-14:26

خاک بر سر تک تک شماها کنن که هیچ بویی از جوون امروزی روشنفکری و نبردید.همتون کوته فکر به تمام معنا هستیدمن دو سدارم عدالت بیان کنم.اول بگم که من بابلیم.اصلا هیچ توجیهی برای کار همشهریهمون بابت اون درگیری ندارم.فقط میخام بگم که اهای قائمشهری عزیز ایا شما تو بازیهای خانگیتون به تیم حریف اهانت نکردین...مثلا به اکبر میثاقیان با شعار های بج بجو اکبر.....وبه کسان دیگه.اینه فرهنگتون که دم ازتمدن میزنین....و اما سارویهای دوسداشتنی مطمئنا درگیری سال 89بازی صنعت و نساجی یادتون میاد که چطور سروکله قائمشهریهای عزیز که چی بگم هموطنتو شکوندین...املیهای عزیز 5سال پیش تو بازی پیکان با کاله چه توهینایی به میرزاجانپور که نکردین...یا همین بازی والیبال عمران با ارومیه بازی بخار چی نیمه تموم موند...پس اگه یه تیر به دیگری میزنید یه تیرم به خودتونم بزنید کی خودتونم بهتر ازدیگری نیستید..اهای بابلی اصلا کارتون خوب نبود..خوب چه عرض کنم مهمن نوازیتون افتضاح بود... درسته انها شمارو تحریک کردن ولی اگه دم از فرهنگ وادب میزنید میتونستید خویشتن دار کنید....پس چه بهتر بااتحادو همدلیتون موفقیت استانتونو بخاین نه با تیکه انداختنواهانت کردن به دیگرون.......البته ازکری خوشم میاد ولی تا حدش پاسخ

سیاوش 4 0 دوشنبه 07 فروردين 1396-13:26

در این متن اصلا توهینی دیده نمیشود!!!

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد