رسمش است که با هواداران نساجی چنین برخوردی شود؟

سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: بیش از ۲۰ تا ۲۵ نفر از تماشاگران ما را با شوکر و باتوم زدند اما هیچ برخوردی با هواداران خونه‌به‌خونه نشد.
مسگرساروی: از فرماندار تا هیئت فوتبال استان زیر سوال رفتند/ مثل دشمن با ما رفتار کردند
به گزارش مازندلیگ، حسین مسگرساروی در خصوص درگیری هواداران دو تیم خونه‌به‌خونه بابل و نساجی قائمشهر اظهار داشت: شاید این اتفاق مانند پس لرزه‌های یک زلزله بود. قبل از بازی یکسری مسئولان استان بر این باور بودند که همه چیز برای برگزاری بازی مساعد است اما نمی‌دانم چطور این اتفاقات افتاد. در زمین فوتبال هیچ اتفاقی نیفتاد و همه‌ چیز خوب بود.
وی افزود: در دو سال اخیر که بابل به لیگ دسته اول آمده و در مازندران دربی برگزار می‌شود اتفاقاتی بین هواداران دو تیم افتاده است. در بازی رفت نیز یکسری جملات بین تماشاگران رد و بدل شده که باعث شده اکنون این اتفاقات بیفتاد.
«ما در قائمشهر در دقایق پایانی گل خوردیم و باختیم اما خون از دماغ کسی نیامد و همه با عزت و احترام به خانه‌های خودشان رفتند.» سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر با بیان این جمله تصریح کرد: در این دیدار بعد از گلی که دریافت کردیم تماشاگران خونه‌به‌خونه شادی‌هایی را انجام دادند. طبیعی بود وقتی ما هم گل می‌زنیم هواداران ما به شادی و پایکوبی بپردازند. بعد از گل خونه‌به‌خونه هواداران حریف از روی فنس آمدند و هجمه‌ای در گوشه ورزشگاه ایجاد کردند.
مسگرساروی با انتقاد از عملکرد نیروی انتظامی گفت: بحث من نیروی انتظامی است، آیا نباید آنها تماشاگران را کنترل و قوی‌تر عمل می‌کردند؟ بیش از 20 -25 نفر از تماشاگران نساجی را با شوکر و باتوم زدند اما هیچ برخوردی با هواداران خونه‌به‌خونه نشد. نیروی انتظامی فقط هواداران قائمشهری را می‌زد. به طور کلی وضعیت اسفباری در ورزشگاه حاکم بود. سوال من این است چرا نیروی انتظامی با این موضوع سطحی برخورد کرد؟ چرا یگان ویژه یک ساعت بعد از شروع شدن درگیری وارد ورزشگاه شد؟ اگر یک نفر در این اتفاقات کشته می‌شد چه کسی پاسخگو بود؟
وی ادامه داد: آیا این رسمش است که با هواداران نساجی چنین برخوردی شود؟ آمبولانس وارد ورزشگاه می‌شد و هر چهار نفر را در یک آمبولانس می‌گذاشت و به بیمارستان می‌رفت. با این اتفاقات همه مدیران از فرماندار تا هیئت فوتبال استان زیر سوال رفتند. مأموران نیروی انتظامی بازیکنان و حتی خود من را هم زدند و بدترین بی‌احترامی‌ها را به ما کردند. مثل دشمن با ما برخورد کردند و با شوکر و باتوم هواداران را می‌زدند. شما وقتی با هوادار اینطور برخورد می‌کنید مطمئناً آنها هم با شما مقابله خواهند کرد.
سرمربی نساجی قائمشهر با بیان اینکه مسئولان استان باید این چیز‌ها را پیش‌بینی می‌کردند، خاطرنشان کرد: تصاویر همه چیز را نشان می‌دهد، سرباز نیروی انتظامی  بازیکن ما را با میل‌گرد می‌زد. مگر می‌شود در ورزشگاهی چنین اتفاقاتی بیفتد؟ مسئولان قصور کردند و امنیت را برقرار نکردند. هر دو تیم از تیم‌های پر طرفدار استان هستند و باید از آنها حمایت کنیم نه اینکه جانبدارانه رفتار کنیم. دادستان استان هم گفته است که دیگر حق برگزاری مسابقه در ورزشگاه هفتم تیر را ندارید.  امیدوارم اتفاقات امروز بررسی شود و کسانی که کم‌کاری کردند پاسخگو باشند. این اتفاق باعث آبروریزی استان شد و همه حتی قضات هم باید در این مسئله ورود و اتفاقات را بررسی کنند.نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:1


حسین مازندرانی تبرستانی 8 2 سه شنبه 24 اسفند 1395-15:40

احسنت بر مسگر ساروی پاسخ

1 4 سه شنبه 24 اسفند 1395-21:51

ازناله مسگر هال کردم درضمن 3بر صفر بابل برنده شده

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد