رضا یزدانی کشتی‌گیر وزن 97 کیلوگرم با هماهنگی فدراسیون کشتی جهت انجام عمل جراحی امروز راهی کلن آلمان شد.
رضا یزدانی برای انجام عمل جراحی راهی آلمان شد
به گزارش مازندلیگ، دکتر ملک‌محمدی، با اعلام این خبر افزود: پس از چند ماه رایزنی و تحقیق در مورد بهترین گزینه خارجی برای انجام عمل جراحی آشیل پا رضا یزدانی و طی شدن مراحل اخذ ویزای کشور آلمان، امروز صبح یزدانی از طریق فرودگاه امام خمینی راهی کلن آلمان شد.
وی اظهار کرد: پزشک معالج یزدانی یکی از بهترین پزشکان مطرح دنیا در زمینه آسیب دیدگی آشیل پا است که تاکنون پای فوتبالیست‌های مطرح دنیا را تحت عمل جراحی قرار داده است.
رییس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی اضافه کرد: پس از کار درمانی و اقدامات کلینیکی روی آشیل پای رضا یزدانی بلافاصله او زیر تیغ جراحی خواهد رفت و ما لحظه به لحظه در جریان سیستم درمانی او قرار خواهیم گرفت تا این کشتی‌گییر هرچه سریع‌تر پس از انجام عمل جراحی و بهبودی کامل بتواند رو تشک کشتی بازگردد.
وی در پایان گفت: در طی بررسی‌هایی که درباره پزشکان مطرح دنیا درخصوص عمل جراحی پای رضا یزدانی در ظرف چند ماه گذشته داشتیم، بالاخره با تصمیم خود او به این نتیجه رسیدیم که آلمان یکی از گزینه‌های مطرح برای انجام عمل جراحی آشیل پای رضا یزدانی است و امیدواریم به زودی شاهد حضور رضا یزدانی در صحنه‌های قهرمانی باشیم.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد