در مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام شهید هاشمی نژاد،  تیم بهشهر به مقام قهرمانی دست یافت.
بهشهر قهرمان کشتی آزاد جام شهید هاشمی نژاد
به گزارش مازندلیگ، در پایان این مسابقات ، تیم بهشهر با 71 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های تهران و داغستان هر دو با 51 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند .
در چهار وزن دوم که امروز برگزار شد در وزن 55 کیلوگرم نادر نصیری از بهشهر قهرمان شد، سعید انوری از همدان به نایب قهرمانی رسید و محمد باقر میرزایی از بهشهر و کاوه رحمت آبادی از شهریار بطور مشترک سوم شدند.
 در 66 کیلو گرم حسین عباسپور از بهشهر به مقام نخست رسید، سهیل پرسته از گیلان به مدال نقره دست یافت مایگ مادوف مراد بایوف از داغستان و رضا مقتدر از تهران به سومی مشترک رضایت دادند.
 در 84 کیلو گرم سجاد سیدی از بهشهر بر سکوی نخست ایستاد، عبدالقدیر داداشوف از داغستان نایب قهرمان شد محمد قلی پور از بهشهر و حامد منافی از آذربایجان شرقی به مدال برنز قناعت کردند.
 و در وزن 120 کیلو گرم شایان خلیل زاده از تهران عنوان قهرمانی را از آن خود کرد علیخانُف شاه راب از داغستان به نشان نقره رسید ، رضا صحرایی و احمد ویسی هر دو از بهشهر مقام سومی را کسب کردند .
در چهار وزن نخست این مسابقات هم دیروز در وزن 50 کیلو گرم امیر پرسته از تیم بهشهر به عنوان قهرمانی رسید وعلی فاتحی از تهران نایب قهرمان و  سید محمد محمدی و رضا علیزاده هر دو از بهشهر بطور مشترک سوم شدند .
دروزن 60 کیلو گرم حامد رحیمی از البرز کشتی گیر برتر این وزن شد ، شامیل گازیوف به مدال نقره رسید و علی فغانی از بهشهر و مهدی شیرازی از تیم شهریار مشترک به مقام سومی نایل شدند .
در 74 کیلو گرم هم سیف الله علی بولاتف از داغستان صاحب گردن آویز طلا شد، فریبرز بابایی از بهشهر به عنوان دومی دست یافت و ابراهیم قلی پور از بهشهر و محسن مصطفوی از آذربایجان شرقی به نشان برنز رسیدند .
و در 96 کیلو گرم امیر رضا فتاحی از تهران عنوان قهرمانی را از آن خود کرد ، ارسلان تاتاری از خراسان رضوی نائب قهرمان شد و محسن رزاقی از البرز و سجاد عزیزی از توابع تهران بطور مشترک به عنوان سومی دست یافتند .
در چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام شهید هاشمی نژاد که به مدت دو روز در بهشهر برگزار شد 348 کشتی گیر در قالب 22 تیم داخلی و 3 تیم خارجی داغستان ، ترکمنستان و ارمنستان حضور داشتند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد