روزهای سخت پلنگ مازندران

آزادکار طلایی وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان گفت: یکی از پاهایم سایزش ۴۳ است و دیگری ۴۴ به همین دلیل گاهی مجبور هستم دو جفت کفش بگیرم یا یک سایز بزرگ‌تر انتخاب کنم.
رضا یزدانی: شاید برای همیشه کشتی را کنار بگذارم

به گزارش مازندلیگ، رضا یزدانی در خصوص آخرین شرایط اعزامش به خارج از کشور اظهار داشت: وقت سفارت گرفته‌ام و تا اواخر ژانویه وضعیت صدور ویزایم مشخص خواهد شد.

 

وی در پاسخ به این سؤال که به چه دلیل صدور ویزا با این حجم از فاصله زمانی و تاخیر انجام شده است، عنوان کرد: ابتدا فدراسیون کشتی پیگیر این موضوع بود ولی بعد از آن خودم نیز پیگیر شدم و کار به اینجا ختم شده است. البته تعطیلات ژانویه و کریسمس نیز عامل اصلی بود که این مشکلات بوجود آمد و فدراسیون تلاش خود را انجام می‌دهد.

 

دارنده 2 طلای کشتی آزاد جهان ادامه داد: متاسفانه زمان زیادی را از دست دادم اما چاره‌ای نیست و من یک هفته پس از المپیک پیگیر این عمل بودم و اعلام آمادگی کردم.

 

یزدانی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا پس از عمل قادر به کشتی گرفتن خواهد بود یا قصد خداحافظی دارد، خاطرنشان کرد: باید شرایط آن زمان و عمل را ببینم. اینکه اصلا می‌توانم تمرین کنم یا خیر، مردم از من توقع مدال و موفقیت دارند و با یک آشیل پاره نمی‌توان این توقع را اجرایی کرد.

 

وی افزود: اگر آشیلم پاره نبود شرایط فرق می‌کرد، با این شرایط صلاح نیست ادامه بدهم و شاید برای همیشه کشتی را کنار بگذارم.

 

آزادکار وزن 97 کیلویی ایران تصریح کرد: به دلیل پارگی آشیل پایم و جمع شدن تورم در پاشنه پا، یک پایم سایزش یک سانت افزاش یافت. این مصدومیت من را خیلی آزار داد و اکنون شرایطم به گونه‌ای است که یک پایم سایزش 43 است و پای دیگر 44 و به همین دلیل گاهی مجبور هستم دو جفت کفش بگیرم یا یک سایز بزرگ‌تر انتخاب کنم. ولی به هر شکل امیدوارم هرچه زودتر به روی تشک بازگردم.

 

 مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد