سرمربی نساجی قائمشهرگفت : تیم ما برای رسیدن به روزهای خوبش در نیم فصل اول نیاز به زمان بیشتری دارد.  
مسگر ساروی: نساجی قائمشهر برای رسیدن به روزهای خوبش نیاز به زمان دارد

به گزارش مازندلیگ و به نقل از ایرنا، حسین مسگر ساروی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بازیکنان ما تعطیلات نیم فصل اول را به علت پرداخت نشدن دستمزدشان برای آمادگی تیمی و بدنی از دست دادند و بدون آمادگی وارد کارزار نیم فصل دوم شدند.

وی اضافه کرد : نیم فصل دوم کارزار سختی برای تیم هاست و بازیکنان ما برای رسیدن به مرز آمادگی برای حضور بهتر و با کیفیت در این رقابت ها نیاز به تمرین بیشتری دارند.

مسگر ساروی باخت نخستین دیدار نیم فصل دوم در برابر اکسین البرز در قائمشهر را ناشی از آماده نبودن بازیکنانش دانست و اظهار داشت : بازیکنان ما نیم فصل اول را به سختی به پایان رساندند و به دلیل دریافت نکردن دستمزدشان تن به تمرین آمادگی ندادند و فرصت های زیادی را ما از دست دادیم.

سرمربی نساجی قائمشهر افزود : در شرایط فعلی که بازیکنان ما حدود 40 درصد دستمزدشان را از مالک باشگاه دریافت کردند ، بیشتر دل به تمرین آمادگی می دهند و ما امیدواریم که روند تیمی ما بهتر شود.

وی اضافه کرد : البته با فشردگی که رقابت های نیم فصل دوم وجود دارد و رقابت نزدیک تیم ها با یکدیگر ما در ادامه راه دشواری های زیادی داریم و باید بازیکنان ما خود را به مرز آمادگی برسانند تا تیم نتیجه بگیرد.

او ادامه داد : مسوولان تیم و هواداران نتیجه گرا هستند و تیم ما هم اگر نتواند نتیجه ای که مدیران ما می خواهند و هواداران انتظاردارند را نگیرد، فشارها به تیم بیشتر خواهد شد و تیم با استرس نمی تواند به نتیجه دلخواهش برسد.

مسگر ساوری ابرازامیدواری کرد که تیمش در دومین دیدار نیم فصل دوم در برابر مسجد سلیمان در این شهر بتواند با برد به وضعیت بهتری برسد که در بین تیم های مدعی قرار گیرد.

سرمربی نساجی قائمشهر گفت : ما برای تقویت تیممان در نیم فصل دوم چهار بازیکن جدید را به همراه یک مربی جذب کردیم و با تحولی که در تیم ایجاد شده ، نسبت به آینده امیدوار هستیم.

وی افزود : مالک نساجی به دنبال تقویت تیمش است تا بتواند آن را برای صعود به لیگ برتر آماده کند و ما هم تمام تلاش خود را انجام می دهیم.

تیم نساجی مازندران عصر جمعه این هفته در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ یک جام آزادگان میهمان مسجد سلیمان است .

نساجی قائمشهر با 28 امتیاز در رده ششم و مسجد سلیمان با 14 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد