با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش وجوانان مازندران

با حضور سردار صبور رئیس فدراسیون و حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مجمع سالیانه هیات ورزش سه گانه استان برگزار گردید.
مجمع سالیانه هیات ورزش سه گانه مازندران برگزارشد

به گزارش مازندلیگ، این جلسه که با حضور معاونین اداره کل و اعضا مجمع در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، جهت توسعه این رشته ورزشی براساس تقویم ورزشی 4 ساله این هیات برنامه ریزی شد.

سردار صبور در این جلسه با بیان اینکه مازندران استان شاخص و پایگاه قهرمانی ورزش کشور است، گفت: ورزشکاران مازندرانی با پشتکار و تلاشی که از خود نشان می دهند با کسب مدال برای ورزش کشور افتخارآفرینی می کنند.

وی از رقابت 16 تیم در لیگ سه گانه کشور خبر داد و افزود: تعامل با آموزش و پرورش و برگزاری کلاس های آموزشی مربیگری و داوری از ارکان اصلی توسعه این رشته ورزشی است.

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران با بیان اینکه رشته ورزشی سه گانه در چند سال اخیر توسعه خوبی در سطح استان داشته، تصریح کرد: ورزشکاران مازنی از ابتدای سال 95 تاکنون موفق به کسب 305 مدل جهانی، آسیایی و بین المللی شدند که این آمار نشانگر کسب بیش از یک مدال در هر روز برای ورزشکاران مازندرانی بوده است.

همچنین فردین خداوردی از اعزام تیم منتخب سه گانه مازندران به نمایندگی از کشورمان در مسابقات جهانی ابوظبی خبر داد و افزود: با همکای روسای هیات ها و مربیان اقداماتی خوبی برای رشد ورزش سه گانه در سطح استان صورت گرفت و همچنین هیات سه گانه مازندران تعامل خوبی با فدراسیون و دستگاه ورزش استان برای توسعه این رشته ورزشی دارد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد