رئیس مازنی کنفدراسیون ورزشهای ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در اردن؛

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ناشنوایان امروز برای تمام ناشنواهای قاره کهن تصمیم گیری می کند و حرف اول و آخر را می زند و شوقش همین است که یک مازندرانی است.
از حضورمحمدپرگر در تلویزیون اردن تا دیدار با مسولین پارالمپیک اردن+ تصاویر

به گزارش مازندلیگ، محمد پرگر رئیس مازنی کنفدراسیون ورزشهای ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در شبکه تلویزیونی ROYA اردن حضور یافت و در مورد موضوعات مختلفی همچون خلاصه تاسیس کنفدراسیون، اعضا و کشورهای فعال، رشته های پر تحرک در سطح آسیا، برنامه های آینده کنفدراسیون، مشکلات ورزش ناشنوایان اردن و حل و فصل، حمایت وزارت ورزش اردن و حضور اردن در تمامی میادین بین المللی در آینده ای نزدیک از مهمترین مواردی بود که مورد بحث قرار گرفت.

 

از دیگر برنامه محمد پرگر در کشور اردن، دیدار با هیات های ناشنوایان سراسر اردن، شرکت در سمینار ورزشی با حضور ناشنوایان این کشور، دیدار با وزیر ورزش و جوانان اردن و همچنین دیدار با رییس کمیته ملی المپیک و پارالمپیک اردن است.

 

پرگر به سان یک موهبت است برای مازندران که باید قدرش را دانست و به اندازه جایگاهی که دارد، مورد تحسین قرار گیرد. قطعا او برای ناشنوایان مازندران جای بیشتری در دلش باز می کند.

 

   

 

دیدار رئیس کنفدراسیون ناشنوایان آسیا با مسئولین کمیته پارالمپیک اردن

 

 در ادامه برنامه ها و دیدارهای رییس مازنی کنفدراسیون ناشنوایان آسیا، محمد پرگر در کمیته پار المپیک اردن حاضر شد و با مسئولین این کمیته دیدارکرد و در جمع آنها به سخنرانی پرداخت و خواستار همکاری و همدلی بیشتر با ورزشکاران  شد .

بررسی  مشکلات ورزش ناشنوایان اردن وحمایت وزارت ورزش اردن و حضور اردن در تمامی میادین بین المللی خواسته ی محمد برگر از مسولین اردنی بود

 

 

 نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد