سوء تفاهم‌ها باحمایت‌های مرادی برطرف شد

وزنه‌بردار سنگین وزن کشورمان پس از شرکت در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون وزنه‌برداری گفت: سوء تفاهمی که پیش آمده بود با نقش موثر و حمایت‌های رئیس فدراسیون برطرف شد.  
مولایی: اگر به کسی بی‌احترامی کردم، دلجویی می‌کنم/ قصد بی‌احترامی نداشتم

به گزارش مازندلیگ، بهادر مولایی وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان در خصوص برگزاری دومین جلسه کمیته انضباطی اظهار داشت: در چند وقت اخیر سوء‌تفاهمی به وجود آمده بود که در دومین جلسه کمیته انضباطی با حمایت‌های پدرانه علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و اعضای کمیته انضباطی برطرف شد. امیدوارم با پشتکار در تمرینات بتوانم مدال‌های ارزشمندی را برای کشورم به دست آورم تا این‌گونه از زحمات علی مرادی رئیس فدراسیون تشکر کنم.

 

وی ادامه داد: پس از عدم حضور در بازی‌های المپیک 2016 همان‌گونه که تمامی ورزش دوستان و اهالی وزنه‌برداری مستحضر هستند، اتفاقاتی که برای خانواده‌ام افتاد من در شرایط ایده آل و مناسبی از نظر روحی قرار نداشتم بنابراین اگر به کسی بی‌احترامی کردم، دلجویی می‌کنم. از این پس می‌پذیرم که به ارکان و مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری احترام بگذارم و به اصول و قوانین فدراسیون پایبند باشم.

 

مولایی خاطر نشان کرد: مطمئناً قصد نداشتم به هیچ شخصی یا ارگانی بی‌احترامی بکنم. به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای به مبانی اخلاقی پایبند خواهم بود، بر همین اساس از تمام کسانی که برای بهبودیم تلاش کردند و مرا مورد حمایت خود قرار دادند و همچنین مردم ورزش‌دوست و خانواده وزنه برداری تشکر می‌کنم.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


Negahememar.ir چهارشنبه 22 دی 1395-11:49

سلام از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید و اگر سوالی دارید ما در خدمت هستیم
آگر کار طراحی داخلی داشتید به سایت من سر بزنید
پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد