• گروه مطلب:| ساری| خبر| تکواندو|
  • کد مطلب:11113
  • زمان انتشار:جمعه 17 دی 1395-19:16
  • کاربر:حسن صالحی
باحضور رئیس فدراسیون تکواندو

خانه تکواندو ساری به عنوان نخستین سالن اختصاصی این رشته ورزشی در مازندران با حضور رئیس فدراسیون تکواندو افتتاح شد .  
خانه تکواندو ساری افتتاح شد

به گزارش مازندلیگ ، خانه تکواندو ساری با زیربنای 600 متر مربع با 300 میلیون تومان اعتبار در یک سالن چندمنظوره ورزشی در محله « ترک محله » این شهر ساخته شده است .

 

رئیس فدراسیون تکواندو در مراسم افتتاح خانه تکواندو ساری گفت : تاکنون در 18 مرکز استان ، خانه های اختصاصی تکواندو راه اندازی شده و ساخت خانه های تکواندو در چند استان دیگر نیز ادامه دارد .

 

پولادگر ، افتتاح خانه تکواندو ساری را در پیشرفت این رشته ورزشی در مازندران موثر دانست و یادآورشد : مازندران یکی از استانهای تکواندوخیز کشور است که هم در حوزه قهرمانی و هم پشتوانه سازی در سالهای اخیر خوش درخشیده است.

 

رئیس فدارسیون تکواندو در ادامه گفت : بیست و هشتمین دوره مسابقات بی المللی تکواندو « جام فجر » که در تقویم رسمی مسابقات فدراسیون جهانی تکواندو ثبت شده و به عنوان یکی از قدیمی ترین تورنمنت های بین المللی در آسیا به شمار می رود با موافقت این فدراسیون ، در هفته آخر فروردین سال آینده به میزبانی هیئت مازندران در ساری برگزار خواهد شد .

 

محمدرضا پولادگر افزود : علاوه بر این به درخواست و اعلام آمادگی مسئولان ورزشی مازندران و شهر ساری ، ششمین دوره مسابقات جام باشگاههای آسیا نیز سال آینده در این شهر برگزار خواهد شد .

 

پولادگر ابراز امیدواری کرد هر دو مسابقات به یادماندنی و در شان مازندران و ساری برگزار شود.

 

رئیس فدراسیون تکواندو همچنین از برگزاری پنجمین جشنواره استعدادیابی تکواندو در بهمن امسال به میزبانی هیئت تکواندو مازندران در خانه تکواندو ساری خبر داد و گفت : این جشنواره تاکنون در 4 استان کشور برگزار شده و در دوره چهارم آن بیش از هزار دانش آموز در طرح استعدادیابی در سمنان حضور داشتند .

 

پولادگر اضافه کرد : برگزاری این جشنواره در سطح مدارس، کمک زیادی به شناسایی استعدادها و علاقمندان به تکواندو و استعدادپروری و پشتوانه سازی تیم های ملی رده های سنی مختلف خواهد شد

 

فیض الله نفجم رئیس هیئت تکواندو مازندران هم با اشاره به برگزاری سه رویداد مهم بین المللی و استانی در رشته تکواندو در اواخر امسال و ابتدای سال 96 در مرکز مازندران گفت : برگزاری این دو رویداد معتبر بین المللی کمک زیادی به توسعه و علاقه مندی بیشتر تکواندو در مازندران و نیز افزایش گردشگر ورزشی در استان منجر خواهد شد.

 

فیض الله نفجم پیش بینی کرد که دست کم 15 کشور در این دو مسابقه بین المللی در ساری حضور یابند .

 

رئیس هیات تکواندو مازندران همچنین از برگزاری همایش تجلیل از قهرمان ، مربیان و پیشکسوتان تکواندو استان که در سال های اخیر در سطح مسابقات بین المللی، آسیایی و جهانی درخشش داشتند، در روز 14 بهمن ماه امسال خبر داد.

 
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد