مراسم قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور برگزار شد  و پنج نماینده مازندران در گروه دوم و سوم رقابت ها قرار گرفتند.  
مازندران با پنج نماینده در مرحله دوم لیگ سه فوتبال کشور

به گزارش مازندلیگ، تیم های  شهدای بابلسر، شهدای ماکران میاندورود، شهرداری جویبار، صنعت ساری و مقاومت نوین ساری پنج تیم مازندرانی حاضر در مسابقات هستند.

 

هفته اول رقابت ها ۲۶ دی ماه برگزار خواهد شد و در گروه اول سه تیم مازندرانی صنعت و مقاومت نوین ساری و شهرداری جویبار به مصاف شهرداری کامیاران، شهدای رزکان کرج، فرش طلایی ساوه، مقاومت تهران، آلومینیم آبسکون تهران، ملی پوشان تبریز و چوکای تالش می روند.

 

  تیم های شهدای بابلسر و شهدای ماکران میاندورود نیز در گروه دوم با تیم های یاران غدیر هشتگرد، استقلال جوان گلستان، انتظار بجنورد، نسل ابومسلم مشهد، استقلال جنوب تهران و امید حسن آباد همگروه هستند.

 

در این مسابقات ۳۰ تیم حضور دارند و در سه گروه ۱۰  تیمی به صورت رفت و برگشت با هم دیدار می کنند که در پایان بازی ها تیم های اول گروه به لیگ دسته دوم کشور صعود می کنند و سه تیم دوم‌ گروه ها و بهترین تیم سوم از لحاظ امتیازی به صورت ضربدری دیدار می کنند تا دو تیم دیگر هم جواز صعود به لیگ دو را کسب کنند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد