شایعه در شهر

اخباری مبنی بر پیوستن هافبک تیم نساجی مازندران به تیم خونه به خونه بابل به گوش می رسد.
آیا مجتبی رمضانی به خونه به خونه بابل پیوست؟!

به گزارش مازندلیگ، عدم حضور مجتبی رمضانی در تمرین امروز و همچنین در جریانات چند روز اخیر نساجی سبب شد تا گمانه زنی های مختلفی را از سوی هواداران نساجی شاهد باشیم و تا حدودی دریافتند که این بازیکن تکنیکی را در نیم فصل دوم در کنار خود نخواهند داشت.

 

هر چند طی چند روز گذشته، خبر توافق این بازیکن با تیم خونه به خونه نیز نقل گروه های هواداری خونه به خونه و نساجی شده بود.

 

نکته جالب اینجاست، در گروه هواداری منتسب به تیم نساجی، تصویر گفتگوی مجازی مجتبی رمضانی با یکی از هواداران نساجی منتشر شده است و وی علنا اعلام کرد از نساجی جدا شده است ولی مقصد بعدی اش را اعلام نکرد.

 

و اما اخبار رسیده حاکی از آن است که ظاهرا گمانه زنی هواداران دو تیم صحت دارد و برخی مدعی اند، حتی مجتبی رمضانی با تیم خونه به خونه قرارداد رسمی نیز امضا کرده است.

 

اینطور که پیداست، رمضانی پس از چند روز بلاتکلیفی به این نتیجه رسید که شرایط نساجی برای نیم فصل دوم مهیا نخواهد شد و با توجه به اینکه در نیم فصل اول رقابت ها موفق به دریافت مطالبات خود نشده بود، طبق قانون قراردادش با نساجی را فسخ کرد و گفته می شود روز یکشنبه دوازدهم دی ماه رسما با خونه به خونه قرارداد بست.

 

شایان ذکر است، تیم های زیادی خواهان رمضانی بودند ولی ظاهرا این تیم خونه به خونه بود که فرصت را مغتنم شمرد و زودتر از سایر تیم ها نسبت به جذب این بازیکن ریزنقش و تکنیکی اقدام کرد تا مانع خروج یکی از سرمایه های ارزشمند فوتبال مازندران شود و رمضانی فوتبالش را در دیگر تیم مازندرانی لیگ یک قرار دهد.

 

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید طی چند روز آینده این اخبار تا چه اندازه صحت دارد و چه شرایطی برای رمضانی جوان و آینده دار رقم خواهد خورد.


حسن صالحی

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد