با حضور حسین زادگان؛

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران جهت برپایی هر چه باشکوهتر جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی تاکید نمود
جلسه ستاد برگزاری جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی برگزار شد+تصاویر

به گزارش مازندلیگ، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه ستاد برگزاری جشنواره همگانی استعدادیابی که در دفتر معاونت توسعه امور ورزشی برگزار شد، جهت برپایی هرچه باشکوهتر این جشنواره تاکید کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در این جلسه ضمن آرزوی موفقیت ورزشکاران مازندرانی در کسب مدال اذعان داشت: استعدادیابی در ورزش رکن اصلی رسیدن به اهداف عالیه می باشد.

وی با اشاره به ارائه گزارش مستند برنامه های این جشنواره به وزارت ورزش و جوانان و مسئولان مربوطه گفت: جلساتی با شهرداری ها و شورای اسلامی شهرستان ها و صدا و سیما جهت تبلیغات بیشتر این جشنواره برگزار شود تا شاهد یکی از بهترین جشنواره های استعدادیابی در سطح کشور باشیم.

در ادامه ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی از استعدادیابی در 5 رشته ورزشی در این جشنواره خبر داد و افزود: از عموم علاقه مندان به رشته های ژیمناستیک، شطرنج، کشتی، قایقرانی و پینگ پنگ در این جشنواره آزمون استعدادیابی بعمل خواهد آمد.

شایان ذکر است، جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی استان مازندران چهارم تا ششم اسفندماه به میزبانی شهرستان ساری برگزار می شود.نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد