یک هزارتومانی دریافتی نداشته ایم

سرمربی تیم امید نساجی می گوید: توپ های تمرینات را با چسب 5 سانتی آماده تمرین میکنند.
سرمربی تیم امید نساجی: با وضعیت نامناسبی به دنبال قهرمانی هستیم

پس از بازی برابر شهرداری نوشهر به سراغ رامین کریم پور سرمربی تیم امید نساجی رفتیم. تیم نساجی هم اکنون با کمترین امکانات و بدترین شرایط نتایج خوبی کسب کرده است.

 

 

 

آقای کریم پور بازی هفته دوم نیم فصل را با نتیجه قاطع به پایان رساندید. چه هدفی در پایان فصل دنبال میکنید؟

 

بنام خدا. والله شرایط تیم ما از نظرفنی خوب و ایده آل است ولی از نظر امکانات فوق العاده ضعیف هستیم. هنوز کاپشن زمستانه نداریم تا بچه ها در این سرما بپوشند. مربیان هنوز یک هزارتومانی دریافت نکرده اند و شرایط کمی سخت شده است. ارزیابی ما در نیم فصل این است که حتما از این گروه صعود کنیم و انشالله لیگ برتری شویم.

 

 

 

با توجه به وضعیت مالی باشگاه خرج تیم امید چگونه پیش میرود؟

 

با کمک خیرین. مثلا شام همین بازی را دایی بنده دادند. فعلا کسی را نداریم و باور کنیم مثل طفل سرراهی شده ایم.

 

 

 

در بحث بازیکن سازی توانستید موفق باشید؟ چندبازیکن تیم امید شرایط حضور در بزرگسالان را دارند؟

 

چند بازیکن تیم ما واقعا لیاقت حضور در بزرگسالان را دارند و تنها سرمربی بزرگسالان می بایست به آنان اعتماد کند. یکی را که همه هواداران میشناسند و رحمان جعفری جزو بازیکنان تراز اول نساجیست و بسیار باتجربه و موثر بازی میکند.. ابوالفضل رزاق پور که بازیکن تیم ملی کشور است و بازیکنانی چون طوفان طالبی، مهدی محمدی، الیاس قربانپور و محمد بابایی واقعا می توانند با صلاحدید سرمربی بزرگسالان آینده نساجی را رقم بزنند.

 

 

 

مدیران باشگاه و مربیان بزرگسالان در بازیهای شما حضور دارند؟

 

ما از اول فصل با آقای فکری صحبت کردیم و گفتیم امسال مثل سالهای قبل نشود و ما حتما بتوانیم با شما ارتباط داشته باشیم و بازیکنان امید را بتوانیم به بزرگسالان منتقل کنیم و بازی دوستانه داشته باشیم. بدانید که امسال حتی یک بازی دوستانه بزرگسالان با ما انجام نداده است اتفاقی که در کل جهان انجام آن مرسوم است تا بازیکنان انگیزه داشته باشند. آقای ابراهیمی مدیرعامل سابق سر بازیهای ما می آمدند اما آقای رمضانی هنوز نیامده است. آقای مسگرساروی سرمربی فعلی نساجی نیز لطف داشتند و در بازیهای تیم امید حضور داشتند و بازیکنان را زیرنظر گرفتند که از ایشان تشکر میکنم.

 

 

 

از نظر امکانات چه چیزی نیاز دارید؟

 

والله توپ های ما را اگر ببینید متوجه میشوید که با چسب پنج سانتی دورش را میچسبانیم تا تمرین کنیم. روز مسابقه باید به بزرگسالان نامه بزنیم خواهش کنیم تمنا کنیم که به ما 5 توپ بدهند تا بازی برگزار کنیم. بلافاصله بعد از پایان بازی هم تدارکات بزرگسالان مثل عقاب آنجا ایستاده است تا توپ ها را ببرد. این شرایط و امکانات زیبنده باشگاه نساجی نیست.منبع: نساجی اسپرت

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد