تیم های شهرداری ساری و کاله مازندران با پیروزی مقابل حریفان خود، به جمع هشت تیم برتر کشور راه پیدا کردند.
صعود شهرداری ساری و کاله مازندران به مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نوجوانان

 

به گزارش مازندلیگ، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در رده سنی نوجوانان پسر جام «شهدای منا» که از روز دوشنبه 22 آذرماه آغاز شده بود، امروز جمعه به پایان رسید.

در گروه اول این رقابت ها که شش تیم با نظارت محمد حسن خوشدل در ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند، تیم پیکان تهران با پنج برد و 14 امتیاز صدرنشین شد و تیم های سازمان عمران شهرداری ساری و شهرداری ارومیه نیز با سه برد و به ترتیب 11 و 9 امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

تیم شهرداری تبریز نیز با دو برد و 6 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفت تا این چهار تیم مجوز حضور در مرحله نهایی رقابت ها را به دست آوردند.

تیم های بانک سرمایه و خاتم اردکان که در رتبه های پنجم و ششم قرار گرفتند، از صعود بازماندند و به کار خود در لیگ برتر نوجوانان پایان دادند.

 

در گروه دوم این رقابت ها نیز شش تیم به مدت پنج روز در اراک با یکدیگر مسابقه دادند تا سایپا با پنج برد و 13 امتیاز صدرنشین شود. تیم های صالحین ورامین و کاله مازندران نیز با سه برد و به ترتیب 9 و 7 امتیاز در رتبه های دوم و سوم جدول قرار گرفتند.

تیم هاوش گنبد نیز با دو برد و هفت امتیاز رتبه چهارم را در این گروه به دست آورد و به همراه تیم های سایپا، صالحین ورامین و کاله مازندران راهی مرحله نهایی شدند.

در این گروه تیم های پارسه تهران و شهرداری اراک در رتبه های پنجم و ششم قرار گرفتند و از راه یابی به مرحله پایانی بازماندند.

نتایج آخرین روز دور مقدماتی لیگ برتر نوجوانان به قرار زیر است:

گروه الف به میزبانی ارومیه:

پیکان تهران 3 – شهرداری اراک صفر

بانک سرمایه صفر- شهرداری تبریز 3

سازمان عمران شهرداری ساری 3 – شهرداری ارومیه یک

 

گروه دوم به میزبانی اراک:

سایپا تهران 3 – پارسه تهران 2

هاوش گنبد 3 – شهرداری اراک صفر

کاله مازندران 3 – صالحین ورامین صفر
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد