با شناخت تیم های برتر؛

المپیاد شرکت ملی گاز ایران با برگزاری مسابقات فینال دو رشته فوتسال و والیبال درروز پنج شنبه بیست وپنجم آذر به پایان رسید.  
المپیاد شرکت ملی گاز ایران در رامسر پایان یافت + تصاویر

به گزارش مازندلیگ، دردیدار فینال فوتسال که با شرکت سی و پنج تیم از روز شنبه 20 آذرماه آغاز شده بود، تیم شرکت گاز مازندران با برتری یک برصفرمقابل پارس جنوبی ب عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم منطقه سه نیز بعنوان سوم رسید.

 

در مسابقات والیبال نیز تیم منطقه هشت با غلبه بر پارس جنوبی قهرمان شد و آذربایجان‌شرقی هم عنوان سوم بازیها را بدست آورد.

 

مرتضی قصری رئیس تربیت بدنی و امور ورزشی شرکت ملی گاز ایران در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ اظهار داشت: مسابقات در ده رشته فوتسال، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، تنیس روی میز، شنا، تیراندازی، شطرنج، دومیدانی و پرش طول و بسکتبال از پانزدهم آذرماه آغاز شد و در پس از 10 روز به پایان رسید.

 

وی افزود: 1750 ورزشکار زیر چهل و پنج سال از شرکت ملی گاز ایران در این مسابقات حضور داشتند. تیم منتخب شرکت ملی گاز ایران نیز درمسابقات وزارت نفت که در اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه در آبادان برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

 

قصری همچنین با اشاره به اینکه مسئولین بلند پایه این کشور بدانند هزینه در ورزش سرمایه گذاری و کمک به سلامت جامعه است از زحمات  ابراهیم گلدشتی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر که درانعقاد قرارداد و برگزاری مسابقات کمک ویژه‌ای نمود، تقدیرکرد.


سیاوش زمانزاده
نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد