با حضور دلیری و نجاریان؛

جلسه هماهنگی مدیران مدارس فوتبال ساری پیرامون برگزاری المپیاد ورزشی شهرستان برگزار شد.
جلسه هماهنگی مدیران مدارس فوتبال ساری پیرامون المپیاد ورزشی شهرستان برگزار شد +تصاویر

به گزارش مازندلیگ، در این جلسه که صبح پنج شنبه 25 آذرماه 95 با حضور دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری و نجاریان رئیس هیأت فوتبال مرکز استان در محل این هیأت برگزار شد، در ابتدا نجاریان ضمن عرض خیرمقدم به دلیری و سایر حضار، دستور کار جلسه را اعلام کرد.

 

در ادامه دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری سخنانی را ایراد کرد.

 

وی با اعلام اینکه تعداد ورزشکاران سازمان یافته در اولین المپیاد ورزشی شهرستان ساری 543 نفر است، افزود: اضافه شدن ورزشکاران روستایی، دانشجویی و دانش آموزی و رسیدن تعداد ورزشکاران به مرز 9000 نفر کار را برای برگزار کنندگان این المپیاد دشوار می سازد اما با همت مسئولان مربوطه و البته ورزشکاران و ورزش دوستان امیدواریم این همایش بزرگ در 40 مکان ورزشی به خوبی برگزار شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با بیان اینکه مراسم افتتاحیه این المپیاد ساعت 9 صبح روز چهارشنبه اول دی ماه در میدان ساعت ساری برگزار خواهد شد، اذعان داشت: حضور معاونان وزارت ورزش و جوانان و چند تن از روسای فدراسیون ها در مراسم افتتاحیه نشان از اهمیت و جایگاه این المپیاد در بین مسئولان رده بالای ورزش کشور دارد که اهتمام ویژه مسئولان و ورزشکاران برای برگزاری هرچه بهتر آن را می طلبد.

 

وی همچنین خطاب به مدیران مدارس فوتبال شهرستان ساری که در جلسه حضور داشتند، گفت: حضور منسجم و سازمان یافته با لباس های ورزشی در مراسم افتتاحیه و همچنین مشارکت فعالانه در طول برگزاری المپیاد مهم ترین خواسته ما از فوتبالیست ها می باشد که مطمئن هستم این مهم با درایت و مدیریت آقای سعید نجاریان محقق خواهد شد.

 

دلیری همچنین از انجام هماهنگی های لازم با مدارس آموزش و پرورش جهت تأمین مرخصی های تحصیلی برای دانش آموزان خبر داد و گفت: این اطمینان را به اولیاء دانش آموزان می دهیم که بابت حضور فرزندان شان در مراسم افتتاحیه المپیاد و همچنین در طول برگزاری پیکارها هیچ مشکلی از بابت مرخصی ها به وجود نخواهد آمد.

 

گفتنی است در پایان این نشست، سعید نجاریان تذکرات و نکات مهمی را در جهت حضور منسجم و با برنامه مدارس فوتبال در المپیاد را به مدیران و مربیان آنها گوشزد نمود و هماهنگی های لازم نیز در این خصوص بعمل آمد.نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد