تیم کاله جوان مازندران در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل بانتیجه 3 برصفر کریمه قم را با شکست بدرقه کرد
پیروزی کاله جوان مازندران درلیگ دسته یک والیبال کشور

به گزارش مازندلیگ، تیم های کاله جوان مازندران وکریمه قم درچارچوب هفته هفتم این رقابتها، چهارشنبه شب در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم کاله جوان با نتیجه 3 برصفر میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

تیم کاله جوان مازندران در این دیدار در سه ست متوالی وبا امتیازهای ( 25 بر21 ) ، ( 25 بر 15 ) و(25 بر 21 ) برابر تیم کریمه قم صاحب برتری شد.

دو تیم درحالی درهفته هفتم این رقابتها به مصاف هم رفتند، که تیم کاله جوان مازندران  هفته پیش در همدان برابر تیم اتحاد جوان همدان با نتیجه 3 بریک تن به شکست داده بود وتیم قم هم دربیرون ازخانه با نتیجه 3 برصفر برابر شهرداری جوان ارومیه مغلوب شد.

شاگردان احمد فتاح  در تیم کاله جوان مازندران درحالی سومین پیروزی این فصل خود را درخانه جشن گرفتند، که دراین دیدار  مهدی رضایی و گرائیلی  دو بازیکن کلیدی وتاثیرگذار خود را به علت مصدومیت دراختیار نداشت.

تیم کاله جوان مازندران درپایان مرحله رفت این رقابتها با کسب 3  پیروزی و 4 باخت و 9 امتیاز در رده هفتم جدول هشت تیمی گروه یک این رقابتها باقی ماند.

تیم کریمه قم هم با قبول هفتمین شکست این فصل خود وبدون پیروزی وکسب فقط یک امتیاز جایگاه انتهای جدولی خود را حفظ کرد.

تیم کاله جوان مازندران در گروه یک این رقابتها که هشت تیم حضور دارند، با تیم های  مقاومت مهاباد، شهرداری جوان ارومیه، نماینده اردبیل، سیاوش سام فردیس، عقاب نهاجا ، فولاد ویان همدان و نماینده قزوین همگروه است.

مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه های کشور با حضور 16  تیم در دو گروه درحال برگزاری است.

تیم های اول ودوم این رقابتها جوازحضور درفصل آینده رقابتهای لیگ برتر را کسب خواهند کرد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد