نایب رئیس مازنی فراکسیون ورزش مجلس شوراى اسلامی:

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد تمدید تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تمدید عدم میزبانی تیم‌های فوتبال ایران و عربستان برای ۲۰۱۷ نشان دهنده وجود ضعف در دیپلماسی فدراسیون فوتبال کشورمان است.
بازی فوتبال ایران و عربستان در کشور ثالث، نشان‌دهنده ضعف دیپلماسی فدراسیون فوتبال است

به گزارش مازندلیگ، علی‌اصغر یوسف‌نژاد با انتقاد به تصمیم کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تمدید عدم میزبانی تیم‌های فوتبال ایران و عربستان از یکدیگر در سال 2017 میلادی برگزاری مسابقات در کشور ثالث، گفت: چنین تصمیمی نشان دهنده ضعف در دیپلماسی فدراسیون فوتبال کشورمان است.

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این مهم درحالی رخ داده که نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان عضو هیات رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا است و انتظار زیادی برای احقاق حق ایران از کفاشیان وجود دارد، اظهار کرد: عملکرد فدراسیون فوتبال در سال‌های اخیر در مواجه با امور بین المللی نسبت به سطح انتظارات فاصله زیادی دارد.

 

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات در کشور ثالث در سال جاری میلادی به دلیل مسائل سیاسی مطرح شد، ادامه داد: ورزش عرصه سیاست نیست و کنفدراسیون فوتبال آسیا نباید چنین تصمیماتی را با این دیدگاه اتخاذ کند لذا بازی در کشوری دیگر و عدم میزبانی توهین به ملت محسوب می‌شود.

 

یوسف‌نژاد ضمن اشاره به اینکه وزارت امورخارجه، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال باید پیگیر این مهم باشند تا خدشه ای به اعتبار ملی وارد نشود، افزود: متاسفانه در سال جاری میلادی نیز پس از تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، واکنش خاصی از سوی فدراسیون فوتبال کشورمان دیده نشد و باید اذعان کرد مسئولان درگیر مسائل روزمره هستند.

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دفاع از جایگاه ورزش ایران در سطح منطقه و بین المللی خواسته جامعه ورزشی است، اظهار کرد: فدارسیون فوتبال باید در این خصوص پاسخگو باشد.

 

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فراکسیون ورزش مجلس چندی پیش تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در این خصوص برای سال 2016 را بررسی کرده بود لذا با توجه به تمدید چنین تصمیمی برای سال 2017، حتما از مسئولان فدراسیون فوتبال گزارشی دریافت خواهد کرد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد