• گروه مطلب:| بابلسر| خبر| بوکس|
  • کد مطلب:10787
  • زمان انتشار:يکشنبه 30 آبان 1395-12:06
  • کاربر:حسن صالحی
می‌خواهم در بازی‌های آسیایی روی رینگ بروم

بوکسور مازندرانی کشورمان که چند سالی از دنیای قهرمانی فاصله گرفته بود، تمرینات خود را برای بازگشت به رینگ از سر گرفته است.
طلوتی: عزم خود را برای بازگشت پرقدرت به بوکس جزم کرده‌ام

به گزارش مازندلیگ، پس از ناکامی بوکسورهای کشورمان در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک 2016 ریو و عدم کشف استعداد جدید در این رشته، برخی بوکسورهای سابق کشورمان تصمیم به بازگشت به دنیای قهرمانی گرفته‌اند که یکی از این نفرات مهدی طلوتی است.

 

طلوتی ضمن تأیید خبر بازگشت خود به دنیای قهرمانی، اظهار داشت: حدود دو ماه است که تمرینات خود را آغاز کرده‌ام و پس از اتمام تمرینات هوازی، بدنسازی سبک را شروع کردم تا از نظر بدنی به فرم ایده‌آل برسم.

 

بوکسور وزن 64 کیلوگرم ایران در المپیک 2012 لندن افزود: در شهرستان امکانات بسیار ضعیف است و به صورت انفرادی تمرین می‌کنم. امیدوارم پس از تشکیل اردوی تیم ملی، با نظر کمیته فنی به اردوی این تیم دعوت شوم تا بتوانم با مربیان تیم ملی کار کنم.

 

وی با بیان این مطلب که در رقابت‌های انتخابی شرکت خواهد کرد، گفت: با توجه به اینکه کمتر از یک ماه تا آغاز مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور زمان باقی است، قطعاً به این رقابت‌ها نمی‌رسم اما اگر قسمت باشد در رقابت‌های انتخابی بعدی شرکت می‌کنم.

 

بوکسور مازندرانی کشورمان ادامه داد: در حال حاضر 31 ساله هستم و هنوز می‌توانم چند سالی در مسابقات شرکت کنم. می‌خواهم در بازی‌های آسیایی 2018 روی رینگ بروم و برای کشورم افتخارآفرین باشم.

 

طلوتی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 72 کیلوگرم وزن دارد، تصریح کرد: وزن تخصصی من 64 کیلوگرم است اما می‌خواهم در 69 کیلو کارم را آغاز کنم تا پس از آن یک وزن پایین‌تر بیایم. می‌دانم کار سختی دارم اما عزم خود را برای بازگشت پرقدرت به رینگ جزم کرده‌ام.

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این خصوص با مسئولان فدراسیون صحبت کرده یا خیر، در پایان گفت: با رئیس فدراسیون صحبتی داشتم که او به شوخی به من گفت که پیر شده‌ام (با خنده) اما نهرودی (عضو کمیته فنی فدراسیون بوکس) گفت اگر آماده باشم به اردوی تیم ملی دعوت خواهم شد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد