گزارش تصویری/ عکاس: محمدرضا جنت قربانی

تیم والیبال ساحلی اوج رامسر با ترکیب جدید عباس پورعسگری و آرش وکیلی به هدایت آرش رامسری سرمربی تیم ملی امید، برای سومین بار متوالی قهرمان ایران شد.
ترکیب جدید آرش ثمر داد/ اوج رامسر برای سومین بار متوالی قهرمان ایران شد

ششمین دوره مسابقات تور آزاد والیبال ساحلی کشور در سال 95 از 22 آبانماه با حضور 14 تیم در چهار به میزبانی بابلسر آغاز شد.

مرحله نهایی این رقابت ها امروز با دو دیدار برگزار شد که در مسابقه رده بندی تیم آکادمی شهیدان شهمیری ( ابراهیم سنسبیلی – محمود پورقاز) و تیم فرمانداری آق قلا (آق محمدسلاق – حامد میرزاعلی) به مصاف یکدیگر رفتند که فرمانداری آق قلا با شکست دو بر صفر (21 بر 14 و 21 بر 18) حریف عنوان سومی این رقابت ها را از آن خود کرد.

در دیدار نهایی نیز تیم های هتل کانیار (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) و اوج رامسر (عباس پورعسگری – آرش وکیلی) برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم رفتند.

تیم اوج رامسر در این مسابقه دو بر صفر و با امتیازهای 21 بر 18 و 21 بر 12 حریف خود را شکست داد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

تیم والیبال ساحلی اوج رامسر با حمایت و مدیریت دکتر جلیل عصائیان در دوره های اخیر مسابقات والیبال ساحلی کشور با قدرت ظاهر شد و جا دارد از این رسانه سومین قهرمانی متوالی نماینده شهرستان رامسر به اعضا مدیریت و بازیکنان تیم همچنین جامعه ورزشی استان مازندران تبریک و تهنیت عرض کنیم. 


محمدرضا جنت قربانی
نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد