بمب خبری فوق العاده برای ورزش ساری؛

بارسلونا اسپانیا، پدیده کاسپین ساری و دو باشگاه برتراروپا در تورنمنت بین المللی فوتبال ساحلی فجر ساری حاضر خواهند شد.
بارسلونا،بایرن مونیخ و لاتزیو در ساری

به گزارش مازندلیگ،  پس از دعوت نامه رسمی سازمان جهانی فوتبال ساحلی برای مسئولان تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری سید احمد صالحی مدیرعامل و افشین امیدی سرمربی تیم در زمان برگزاری مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان که به میزبانی امارات انجام شد،به جمیرا رفتند و موفق شدند با رایزنی و توافق با مسئولان سازمان جهانی فوتبال ساحلی ،قرارداد برگزاری برگزاری بزرگترین تورنمنت بین المللی فوتبال ساحلی در ایران را به نام جام فجرساری امضا و قطعی کنند.

 

امیدی بازیکن و سرمربی تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری با تایید این خبر گفت:این مسابقات با حضور چهارتیم و به مدت سه روز انجام خواهد شد که در هر روز دو بازی برگزار می شود و 6 کارگزار فیفا و 4 داور بین الملی فیفا مدیریت برگزاری این مسابقات را بر عهده دارند.

 

امیدی افزود:مهمترین بند قرارداد حضور تیم باشگاهی بارسلونا اسپانیا  با تمامی نفرات اصلی و ستارگانش است که با این قرار داد 5 ساله که در تقویم مسابقات سازمان جهانی فوتبال ساحلی نیز ثبت شد ،تیم بارسلونای اسپانیا موظف است در 22 بهمن هرسال در مسابقات چهارجانبه ساری شرکت کند و یکی از تیم های ثابت این مسابقات خواهد بود.

 

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت:تیم های بایرن مونیخ آلمان و لاتزیو ایتالیا دیگر تیم هایی هستند که از شانس بیشتری برای حضور در این رقابت ها بر خوردارند و در صورت عدم حضور این دو تیم،تیم های میلان ایتالیا و پاریس انژرمن فرانسه جایگزین این تیم ها در این رقابت ها خواهند شد.

 

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پدیده ساری افزود:در این مسابقات مراسم خداحافظی  علی اصغر یعقوبی و حسن کیومرثی دو داور بین المللی فوتبال ساحلی کشور که سابقه قضاوت در فینال جام ملت های آسیا را دارند هم برگزار خواهد شد و برای این مسابقات بنا بر شرایط جوی ساری ،3 تاریخ 12،18و23 بهمن در نظر گرفته شد و در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی،این مسابقات در اولین تاریخ تعیین شده برگزار خواهد شد.

 

در مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان که امسال به میزبانی امارات برگزار شد،از 5 بازیکن برتر این رقابت ها،4 بازیکن آن عضو تیم بارسلونای اسپانیا بودند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد