تیم شهرداری آمل در آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاههای کشور به علت حاضر نشدن تیم هیات زنجان از سوی کمیته بسکتبال با ویلچر ایران برنده اعلام شد.
پیروزی تیم شهرداری آمل درآغاز لیگ برتر بسکتبال باویلچر کشور

به گزارش مازندلیگ، دیدار تیم شهرداری آمل و هیات زنجان قرار بود عصر  جمعه برگزار شود که تیم میزبان انصرافش را از بازی اعلام کرد.


دبیر هیات جانبازان ومعلولان شهرستان آمل در این باره گفت که کمیته بستکبال با ویلچر کشور به دنبال انصراف هیات زنجان ، تیم شهردرای آمل را با نتیجه 20 بر صفر برنده اعلام کرد.


امیدشعبان پور اضافه کرد : تیم شهرداری آمل که آماده رفتن به زنجان بود ، به دنبال انصراف حریف و اعلام کمیته بسکتبال با ویلچر ایران ، سفرش را کنسل کرد.


وی گفت که تیم هیات زنجان در نامه ای که برای کمیته بسکتبال باویلچر کشور نوشت ، علت انصراف از مسابقه را آماده نبودن بازیکنانش اعلام کرد.


تیم شهرداری آمل با تصمیم هیات زنجان به حاضر نشدن در مسابقه ، هفته نخست رقابت های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاههای کشور را با پیروزی به پایان برد.


این تیم درهفته دوم این رقابت ها روز پنج آذر در خانه میزبان تیم پگاه فارس است و هفته سوم را هم 19 آذر به اصفهان می رود تا در برابر تیم مخابرات این شهر قرار گیرد.


تیم شهرداری آمل در فصل جاری رقابت های لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاههای کشور از امیدهای اصلی قهرمانی محسوب می شود.


این تیم در سال جاری با حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل بازیکنان با تجربه و تاثیرگذار تیم های لیگ برتری را جذب کرد و از توان بازیکنان بومی فصل گذشته هم بهره می برد.


به اعتقاد کارشناسان ورزشی ، تیم شهرداری آمل امسال ظرفیت و شخصیت یک تیم قهرمان در لیگ را پیدا کرده است و کادر فنی و بازیکنانش نیز برای کسب مقام قهرمانی در لیگ برتر مصمم هستند.


تیم بسکتبال باویلچر شهرداری آمل در هشت دوره گذشته رقابت های لیگ برتر حضور داشت و تاکنون 2 مقام سومی را در 2 فصل گذشته این رقابت ها کسب کرده است.


فصل جدید این رقابت ها با حضور هشت تیم در 2 گروه چهار تیمی برگزار می شود که تیم شهرداری آمل در گروه یک این رقابت ها با تیم های هیات زنجان ، پگاه فارس و مخابرات اصفهان هم گروه است.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد