سرپرست هیأت ژیمناستیک مازندران از نایب قهرمانی تیم مازندران در رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد.
مازندران نایب قهرمان ژیمناستیک کشور شد

به گزارش مازندلیگ، علیرضا خویی با اشاره به درخشش ورزشکاران ژیمناست مازندرانی، گفت: مسابقات ژیمناستیک جوانان کشور که به میزبانی گرگان برگزار شد، تیم منتخب مازندران نایب قهرمان شد.

 

وی از رقابت 90 ژیمناست‌کار جوان کشور در این مسابقات خبر داد و اظهار کرد: مسابقات ژیمناستیک قهرمانی جوانان کشور انتخابی تیم ملی با عنوان شهدای دانش‌آموز با شرکت 18 استان به میزبانی شهرستان گرگان برگزار شد که ورزشکاران در 6 وسیله با هم به رقابت پرداختند.

 

سرپرست هیأت ژیمناستیک مازندران با بیان اینکه تیم مازندران نایب قهرمان این مسابقات شد، افزود: در این پیکارها تهران قهرمان شد و تیم تبریز سوم شد.

 

این مسؤول با اشاره به درخشش چهار ژیمناست‌کار مازندرانی در این رقابت‌ها، گفت: در این مسابقات ورزشکاارن مازندرانی موفق به کسب یک نشان طلا، یک نشان نقره و دو نشان برنز شدند.

 

خویی از دعوت 6 ورزشکار مازندرانی در این پیکارها خبر داد و اظهار کرد: در بخش انفرادی در بارفیکس یاسین مهدی‌زاده نشان طلا، در پرش خرک سید رضا میرمحمدی نشان نقره، در خرک حلقه یاسین مهدی‌زاده برنز و در خرک زمینی نیز سامان صادقی موفق به کسب نشان برنز شدند.

 

وی با بیان اینکه بهترین نتیجه برای مازندران در این مسابقات کسب شد، گفت: از سوی کمیته فنی فدراسیون سامان صادقی و علیرضا محمودی به اردوی تیم ملی نیز دعوت شدند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد