سمانه محسنی کیاسری، داور بین المللی و مازندرانی فوتبال بانوان کشورمان در مسابقات فوتبال نوجوانان زیر ۱۹ سال بانوان آسیا حضور پیدا کرد و قضاوت می کند.
حضور سمانه محسنی کیاسری در مسابقات فوتبال زیر ۱۹ سال بانوان آسیا + تصاویر

به گزارش مازندلیگ، مسابقات مقدماتی فوتبال زیر ۱۹ سال بانوان آسیا  در کشور تاجیکستان برگزار می شود. گروه B مسابقات فوتبال زیر ۱۹ سال بانوان آسیا با حضور چین تایپه هنگ گنگ تاجیکستان و ازبکستان برگزار خواهد شد..

 

محسنی در اولین دیدار خود بازی بین دو کشور هنگ کنگ و چین تایپه را قضاوت نمود که این دیدار با پیروزی ۳ بر صفر به سود چین تایپه به پایان رسید.

 

در این دیدار داور  seinn Cho Aung  از میانمار کمک داور اول  سمانه محسنی کیاسری ایران کمک داور دوم  Yang Sunyoung  از کره داور چهارم Kajiyama Fusako  از ژاپن ناظر Zou Xiudi از چین برگزار شد.

 

 سمانه محسنی متولد مرداد ۱۳۶۲ اهل کیاسر شهرستان ساری است و از سال ٢٠١٠ تا کنون در لیست کمک داوران بین المللی فیفا و ای اف سی قرار دارد. وی علاوه بر اینکه در لیگ برتر ایران قضاوت می کند در سایر لیگ های داخلی و همچنین در تورنمت های مختلف آسیایی به قضاوت می پردازد.

 

 

 

سمانه محسنی در دیدار های چین تایپه و هنگ کن ، تاجیکستان و چین تایپه کمک یک بود و در دیدار  تاجیکستان و هنگ کنگ کمک دوم دیدار بود .نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد