مالک فعلی تیم نساجی قائمشهر گفت که تا قبل از واگذاری باشگاه هیچ پولی به بازیکنان و کادر فنی پرداخت نخواهد کرد.
آب پاکی مالک نساجی مازندران روی دستان بازیکنان و کادر فنی

به گزارش مازندلیگ،مهدی پرهام  پرداخت دستمزد بازیکنان را طبق قرارداد منوط به واگذاری باشگاه به سرمایه گذار جدید دانست و افزود : مالک و سرمایه گذار جدید می تواند در این زمینه تصمیم گیری کند.

بر اساس گزارشی که بر روی سایت باشگاه نساجی قائمشهر قرار گرفت ، طرح واگذاری قدیمی ترین باشگاه مازندران به سرمایه گذار جدید ، سه شنبه شب با مذاکره میان فروشنده و خریدار در تهران کلید خورد .

پیش از این مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز از دست به نقد بودن خریدار جدید باشگاه نساجی قائمشهر در صورت انصراف مالک جدید خبرداده بود.

** بی خبری مالک فعلی از خریدار

مالک باشگاه نساجی قائمشهر گفت که تاکنون سرمایه گذار جدی برای خرید باشگاه نساجی وارد معامله نشده است.

پرهام افزود : در صورتی که سرمایه گذار جدیدی وارد معامله شود و بتوانیم به توافق برسیم ، قطعا باشگاه را واگذار می کنم تا امور باشگاهداری را انجام دهد.

نساجی قائمشهر سال 87 به مهدی پرهام ، مالک فعلی فروخته شد . این باشگاه که قدیمی ترین باشگاه فوتبالی مازندران محسوب می شود ، از بدو واگذاری تاکنون با مشکلات زیاد مالی و مدیریتی مواجه و همین علت سبب شد تا نتواند به رقابت های لیگ برتر صعود کند.

نساجی قائمشهر یکی از 2 نماینده مازندران در رقابت های لیگ دسته اول است که از 11 بازی گذشته با کسب 16 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.

خونه به خونه دیگر نماینده این استان نیز با همین تعداد بازی در رده اول جای گرفته است.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد