نساجی قائم‌شهر مدت‌هاست با مشکل مالی روبرو است و مالک باشگاه از بی‌انگیزگی خودش برای تیمداری حرف به میان می‌آورد.
پرهام: دیگر انگیزه‌ای برای تیمداری ندارم/ قول و قرارها در حد حرف است

به گزارش مازندلیگ،مهدی پرهام درباره وضعیت نساجی مازندران و اینکه گفته می‌شود دیگر قصد تیمداری ندارد، اظهار داشت: اینکه نمی‌خواهم تیم‌داری کنم را به تمام مسئولان استان و وزارت ورزش اعلام کرده‌اند و به صورت کتبی گفته‌ام دیگر قصد تیم‌داری ندارم.

وی افزود: به دنبال واگذاری نساجی قائمشهر هستم تا با واگذاری این تیم قراردادهای بازیکنان پرداخت شود چون دیگر هزینه‌ای نمی‌خواهم برای نساجی بکنم. متاسفانه تاکنون کسی برای خرید باشگاه ورود نکرده و ما منتظر یک خریدار هستیم.

مالک نساجی قائمشهر درباره بی‌انگیزگی و اینکه این عامل به خاطر عدم انجام قول و قرارهای مسئولان استان بابت دادن زمینی برای ساخت ورزشگاه بوده، گفت: سال 88 از مسئولان استان خواستم تا زمینی را در اختیار من قرار دهند تا در جهت تیم‌داری حرفه‌ای برای مازندران یک ورزشگاه مجهز را خارج از شهر بسازم. در این زمینه حتی چند سرمایه‌گذار خوب خارجی هم ورود کردند اما از آن زمان تاکنون این قول و قرارها در حد حرف بود و هیچ اتفاقی نیفتاد.

پرهام افزود: این مسائل نشان داد که حرف زدن دیگر در این باره فایده‌ای ندارد و این موارد باعث شد تا انگیزه‌ام را برای تیم‌داری از دست بدهم. هواداران نساجی همیشه به من لطف داشته‌اند اما با این شرایط دیگر نمی‌توانم تیم‌داری کنم. منتظر واگذاری تیم هستم و هیچ‌چیز نمی‌خواهم. از این به بعد مثل یک هوادار در کنار نساجی هستم و هر موقع کنکی از دست بربیاید انجام خواهم داد.

 

 

 
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد