نشست هم اندیشی جهت توسعه ورزش همگانی در سطح استان با حضور عادل عالیشان معاونت توسعه ورزش همگانی و روهام ابوطالبی دبیرهیات استان و کارشناسان ورزش همگانی در دفتر هیات ورزش همگانی استان برگزار گردید
برگزاری نشست هم اندیشی معاونت توسعه ورزش همگانی با هیات ورزش همگانی استان

به گزارش مازندلیگ، با حضور عادل عالیشان معاونت توسعه ورزش های همگانی و روهام ابوطالبی دبیر هیات ورزش همگانی استان، نشست صمیمانه در حوزه بررسی عملکرد هیات ورزش های همگانی استان و اجرای برنامه های شش ماهه دوم و همچنین روند اجرایی شدن کتاب تحول تعالی و آینده نگری برگزار شد.

 

در این نشست روهام ابوطالبی دبیر هیات ورزش همگانی استان با مهم خواندن این جلسه و ابراز خرسندی از حضور معاونت دستگاه ورزش استان در دفتر هیات استان عنوان دشت: رویکرد این هیات تعامل با تمام نهادهای مسئول و متولی ورزش می باشد و این تعهد را هیات استان خواهد داشت به عنوان بازوی اداره کل و فدراسیون وظایف خود را به نحو احسن عمل نماید.

 

در ادامه عادل عالیشان معاون توسعه ورزش های همگانی ورزش و جوانان استان ضمن ابراز خرسندی از ایجاد جو صمیمانه در هیات استان اظهار داشت: اهمیت هیات ورزش های همگانی آنقدر بالاست که از سوی وزارت ورزش برای ورزش های همگانی و ورزش بومی محلی، اداره کل تشکیل داد و این دو هیات در شورای ورزش همگانی استانها به عنوان عضو ستادی مهم حضور دارند و این نشان دهنده اهمیت جایکاه ورزش همگانیست.

 

معاون توسعه ورزش های همگانی ادامه داد: ظرفیت و مدیریت هیات ورزش همگانی استان بالاست که با استفاده از این پتانسیل می توان کارهای بزرگی انجام داد و قطعا در این راه دستگاه ورزش استان و معاونت توسعه همگانی استان از این برنامه ها پشتیبانی خواهد کرد.

 

عالیشان افزود: در بیش از ۲۱ هیات حوزه قهرمانی، کمیته همگانی تشکیل گردید که این موضوع ظرفیت و پتانسیل ورزش همگانی استان را بالا خواهد برد.

 

این مسئول افزود: انتظار می رود با بالا بردن جنب و جوش و تلاش در کمیته های زیر مجموعه هیات استان و هیات های شهرستان های و ارائه تقویم سالانه، ورزش همگانی استان مازندران جهش خوبی یابد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد