گزارش تصویری/ عکاس: مصطفی توحیدیان

مراسم تجلیل از مربیان بانوی ساروی در هیئت فوتبال شهرستان ساری برگزار گردید.
تجلیل از مربیان بانوی ساروی در روز مربی

به گزارش مازندلیگ به نقل از خبر ساری عصر امروز (یکشنبه) مراسم تجلیل از مربیان بانوی ساروی به مناسبت روز جهانی مربیان بانو ثبت شده در فیفا در هیئت فوتبال شهرستان ساری برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکترسعید نجاریان رئیس هیئت فوتبال شهرستان ساری ضمن تشکر از زحمات بانوان مربی در عرصه ی فوتبال و فوتسال شهرستان ساری توجه به بانوان در تمامی رشته ها از جمله فوتبال و فوتسال را امری مهم و ضروری دانستند.
دکتر نجاریان ضمن اشاره به سوابق خود به عنوان معلم آموزش و پرورش و همچنین مربی تیم های فوتسال به بیان اهمیت شغل مربیگری پرداخته و مربیگری را همان معلمی دانستند.
ایشان ضمن تاکید بر اخلاق در درجه اول در امر آموزش به این نکته اشاره نمودند که تاثیرگذاری مربی کمتر از تاثیرگذاری پدر ، مادر و معلم نیست.

دکتر نجاریان همچنین از مربیان حاضر خواستار کمک به همدیگر جهت ساختن تیمی پرقدرت به نمایندگی از استعدادهای سرشار ساری و مازندران در سطح کشور شدند.
دکتر نجاریان ضمن تاکید بر توجه به تیم های پایه بانوان ، استعدادیابی در مدارس را از جمله نکات مهم در امر ورزش دانستند که باید در حوزه بانوان مورد تاکید و توجه بیشتر قرار گیرد.

در ادامه ی مراسم سرکار خانم امیرفخریان نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال شهرستان ساری ضمن تشکر از دکتر نجاریان بابت توجه ویژه به بانوان در هیئت فوتبال ساری از تمامی بانوان مربی بدلیل همکاری خوب و مثبتشان در جهت رشد و توسعه فوتبال و فوتسال شهرستان ساری تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

در پایان مراسم سرکار خانم خلردی پیشکسوت و مربی فوتبال زحمتکش شهرستان ساری از دکتر نجاریان بعنوان حامی همیشگی ورزش بانوان ساری و مازندران یاد کرده و به نمایندگی از بانوان مربی ساروی از زحمات دکتر نجاریان بعنوان رئیس هیئت فوتبال شهرستان ساری تقدیر و تشکر نمودند.

همچنین در این مراسم بانوان مربی ساروی در حضور دکتر نجاریان به بیان پیشنهادات و مشکلات موجود در زمینه فوتبال و فوتسال شهرستان ساری پرداختند.

اسامی بانوان مربی حاضر در این مراسم به این شرح است:

شهلا خلردی- فضه سعیدی-سمیه خلیلی-نجمه مسلمی-رعنا محمدی-مریم قلی زاده-فاطمه بوداغی-مهری قاسم بیکی- معصومه امیرفخریان-فائزه جعفرزاده-فاطمه ادیب-مریم تمدنی- نیلوفر ابراهیمی -فرشته قاسم بیکی- صغری طالبی-نورجیس رمضانی- زهرا باقری- عادله تقوی-زینب محمدنژاد-نسیم طیبی- زینب کریمی-سمیه موسی زاده-مریم احمدی


مصطفی توحیدیان
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد