رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنارخبرداد؛

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از برگزاری مسابقات دو صحرانوردی در این شهرستان خبر داد.
فریدونکنار میزبان مسابقات دو صحرانوردی شد

به گزارش مازندلیگ، کاظم رنجبر اظهار کرد: مسابقات دو صحرا نوردی در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در سه گروه سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان در فریدونکنار برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه این رقابت در روز سه‌شنبه یازدهم آبان امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: مسابقات دو صحرانوردی در فریدونکنار از ابتدای کمربندی شرقی روبروی بندر و همچنین در روز شنبه در پیست دو و میدانی شهید کریم آزادی این شهرستان برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در بخش دیگری از سخنان خود، خاطرنشان کرد: مسابقات دوستانه والیبال بانوان میان دو تیم فریدونکنار و آمل در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در سالن هلال احمر فریدونکنار برگزار شد که در این دیدار دوستانه تیم والیبال فریدونکنار به برتری دست یافت.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه دو تیم فرابرتر و دانش فریدونکنار در رده‌های پایه در رقابت‌های فوتبال لیگ‌های کشور حضور دارند، گفت: در همین راستا کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته دوم وسوم مسابقات لیگ دسته اول امید باشگاه های کشور فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار خاطرنشان کرد: فرابرتر فریدونکنار در دومین دیدار خود در خانه میزبان شهرداری نوشهر است.

 

رنجبر با بیان اینکه دانش فریدونکنار در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر نوجوانان و جوانان کشور نماینده این شهرستان است، اظهار کرد: در رده نوجوانان در روز پنجشنبه سیزدهم آبان ماه امسال دانش فریدونکنار در ساری به مصاف پدیده ساری می‌رود و در رده جوانان و در لیگ دسته اول کشور این تیم در فریدونکنار در روز سه‌شنبه به مصاف عالی حرفه‌ای مشهد می‌رود.

 

 
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد