سرمربی آکادمی والیبال اوج رامسر گفت: هدف بعدی ما بعد قهرمانی در کشور، ایستادن بر بام آسیاست
سرمربی آکادمی والیبال اوج رامسر: هدف بعدی ما بعد از قهرمانی در کشور، ایستادن بر بام آسیاست

آرش رامسری در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ در غرب مازندران اظهار داشت: از سال 94 با حمایت های دوست ارجمندم دکتر جلیل عصائیان مدیریت آکادمی، تیم والیبال ساحلی اوج رامسر را تشکیل در مسابقات تورهای آسیایی تایلند، جهانی کیش و 5 دوره مسابقات قهرمانی کشور حاضر بودیم و در طول این ادوار مسابقات کشوری اکثراً با دو تیم الف و ب در رقابتها شرکت و کردیم و تاکنون موفق به کسب دو عنوان قهرمانی، 3 نائب قهرمانی و سه مقام سومی کشور شدیم.

وی افزود: با علاقه مندی زیاد بنده و با هدف بالا بردن نام رامسر در والیبال ساحلی در مسابقات کشوری شرکت نمودیم و شاید خیلی ها به نحوه تیمداری اوج معترض باشند ولی باید گفت که این صحبت ها در ورزش جایی ندارد و هرکسی که به نحوه یارگیری تیم و استفاده از بازیکنان غیر رامسری منتقد است در واقع از ورزش حرفه ای ناآگاهست.

سرمربی آکادمی والیبال اوج رامسر ادامه داد: در سالهای اخیر عباس پورعسگری ستاره رامسری والیبال ساحلی کشور با هیچ تیمی از رامسر در رقابتها متعدد حضور نداشت ولی اوج این شرایط را مهیا ساخت تا این بازیکن ملی پوش در 4 دوره عضو تیم اوج رامسر باشد.

وی اذعان داشت: ما به قهرمانی اوج در آسیا فکر میکنیم و این هدف اصلی ما در آینده است و به طبع با اینگونه تیمداری و کسب عناوین ارزشمند بسیاری از نوجوانان و جوانان اهل رامسر و حومه به ورزش و بالاخص والیبال روی می آورند.

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال ساحلی در ادامه اذعان داشت: اوج این افتخارات را مدیون زحمات بی دریغ و حمایت های ارزشمند فرد عاشق والیبال و شهرش رامسر دکتر جلیل عصائیان است که بدون هیچ چشمداشتی و در شرایط بداقتصادی حاضر به تیمداری می باشند و این مطلبد که مسئولین شهرستان از حمایت کنندگان ورزش تجلیل داشته باشند و حتی در ماه گذشته نیز طی لوحی سپاس از سوی محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال از حمایت ها و زحمات دکتر عصائیان تجلیل بعمل آمد.

وی افزود: آکادمی والیبال اوج نیز نزدیک به یکسال است با همکاری مربی بین المللی سیف الدین آذرهوش که بسیاری از والیبالیست های ملی پوش و لیگ برتری شاگرد ایشان بودند با هدف رشد استعداد های سنین 7 الی 18 سال دایر شده و حدود 120 نفر در آکادمی عضویت پیدا کردند و این امر پرورش استعداد ها به تنهایی صورت نمی گیرد و نیازمند همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت والیبال شهرستان رامسر می باشد و امیدوارم در سالهای آینده خروجی های خوبی را در والیبال سالنی و ساحلی از آکادمی اوج تحویل جامعه ورزشی کشور دهیم.

آرش رامسری تصریح کرد: متأسفانه در رامسر آکادمی ها و کلاسهای آموزشی والیبال بصورت خودمحوری اداره می شود و هیچگونه هماهنگی وجود ندارد و باید با نظارت هیئت والیبال و کمیته استعدادیابی شهرستان رامسر فعالیت نمایند.

وی در ادامه بیان داشت: امیدوارم رامسر همچون گذشته به اوج خود برگردد که با شهرهای والیبال خیز کشور چون گنبد، ارومیه، آمل و ... مقایسه میشد و لذا این میطبد که ما از سرمایه های ارزشمند خود در شهرستان همچون محمود کاکوئی، محمود غلامرضایی، فرشاد سعیدی، اسفندیار جمالی، جلال لطیف زاده، رضا خجندی و... در جهت توسعه این رشته مهیج در شهرستان رامسر استفاده نمائیم.

سرمربی آکادمی والیبال اوج رامسر افزود: از زحمات جعفر لطیف زاده و مهندس رحمان حلاجیان رئیس سابق و کنونی هیئت والیبال تشکر میکنم و از تلاشهای مرد عاشق والیبال بهرام گلعلی پور رئیس کمیته والیبال ساحلی رامسر نهایت سپاس و قدردانی را دارم.

رامسری در پایان خاطرنشان کرد: احترام به پیشکسوتان والیبال شهرم همیشه برای من در اولویت قرار دارد و دستشان را می بوسم چرا که بدون کوچکترین چشم داشتی در گذشته برای والیبال رامسر افتخار آفرینی کردند و امیدوارم جوانان امروزی هم احترام به پیشکسوتان را فراموش نکنند و یادی هم میکنم از مرحوم حسینعلی امیری دارنده مدال نقره آسیا که بسیاری از نسل فعلی والیبال شهرستان ایشان را نمی شناسند.

گفتنی است، آرش رامسری متولد 1355 از خانواده ای ورزشی می باشد که پدر ایشان پهلوان محمدجواد رامسری از پهلوانان و کشتی گیران اسبق و ارزشمند شهرستان رامسر است و وی دارای مدرک ملی مربیگری والیبال سالنی و دو مدرک بین المللی ساحلی از فدراسیون جهانی والیبال است و سابقه چندین سال عضویت تیم ملی والیبال ساحلی و کسب عناوین قهرمانی کشور را در کارنامه دارد و از هنرجویان موسیقی اصیل ایرانی و عاشق صدای محمدرضا شجریان است.

گفتگو از: محمدرضا جنت قربانینمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد