سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر آمل خبر داد:

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر آمل از عقد قرارداد 2 بازیکن لیگ برتری بسکتبال با ویلچر خبر داد و گفت: حکیم منصوری بسکتبالیست پارالمپیکی و دو بازیکن دیگر با شهرداری آمل تمدید کردند.
عقد قرارداد 2 بازیکن لیگ برتری با تیم بسکتبال با ویلچر آمل/ بسکتبالیست پارالمپیکی تمدید کرد

به گزارش مازندلیگ،مسعود فلاح امروزمورد وضعیت تیم، اظهار کرد: تمرینات تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان شهرداری آمل از یک ماه گذشته آغاز شده و بازیکنان در حال آماده‌سازی هستند.

 

وی افزود: برنامه‌های مدون را برای لیگ برتر در دستور کار داریم و با حمایت هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل، اداره ورزش و جوانان و مسؤولان شهری می‌خواهیم بهتر از گذشته ظاهر شویم.

 

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان شهرداری آمل تصریح کرد: بیش از 10 سال در عرصه حرفه‌ای بسکتبال با ویلچر توپ می‌زنیم و در این دوره از مسابقات عنوان سوم لیگ برتر را در کارنامه داریم.

 

این مربی با اعلام اینکه صالح دانشمند یکی از بازیکنان مؤثر و کارآمد لیگ برتر بسکتبال با ویلچر بار دیگر با نماینده آمل قرارداد امضا کرد، یادآور شد: این بازیکن بعد از یک سال دوری از تیم بسکتبال با ویلچر آمل بار دیگر راهی این شهرستان شد هر چند دانشمند فصل گذشته را در تیم لیگ برتری مخابرات اصفهان حضور داشت.

 

فلاح یادآور شد: این بازیکن متولد سال 1365 بوده و به مدت 9 سال در لیگ برتر و عرصه حرفه‌ای بازی می‌کند و از بازیکنان مطرح لیگ برتر محسوب می‌شود.

 

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان آمل بیان کرد: قرارداد صالح دانشمند با نماینده آمل به مدت دو سال منعقد شده است.

 

فلاح با اشاره به اینکه علی کمالی‌فر از تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم نیز به تازگی با آملی‌ها قرارداد امضا کرد، تصریح کرد: سعید حیدری و عصمت‌الله افشار دیگر بازیکنان تیم بسکتبال با ویلچر آمل در لیگ برتر بودند که با پایان قرارداد بار دیگر با تنها نماینده مازندران در لیگ برتر وارد مذاکره شده و قراردادشان را تمدید کردند.

 

این مسؤول با اعلام اینکه تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل برای شروع مسابقات و رویارویی با دیگر تیم‌های لیگ برتری لحظه‌شماری می‌کند، ادامه داد: حکیم منصوری بازیکن تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان که در مسابقات پارالمپیک 2016 برزیل حضور داشت با شهرداری آمل بار دیگر قرارداد خود را تمدید کرد.

 

فلاح گفت: حکیم منصوری بازیکن ملی‌پوش تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل که به صلاحدید کادر فنی در دو اردوی قبلی این تیم استراحت داشت به تازگی تمرینات خود را با دیگر بازیکنان آغاز کرد و همانند گذشته سرحال و کارآمد ظاهر شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد