سید مبین کریمی ، عضو تیم ملی پرورش اندام که در دومین دوره از مسابقات بین المللی جام الماس ( خلیج فارس) در رشته بادی کلاسیک مقام دوم را از آن خود کرد ، شامگاه سه شنبه توسط ورزش دوستان قائمشهری مورد تجلیل قرار گرفت .
تجلیل از نائب قهرمان مسابقات بین المللی پرورش اندام در قائمشهر

به گزارش مازندلیگ، کریمی روز گذشته به زادگاهش بازگشت ، ولی مسئولان و دوستداران ورزش قائمشهر با حضور در منزلش از او تجلیل کردند .


این قهرمان قائمشهری در حاشیه این مراسم  گفت : دومین دوره مسابقات بین المللی خلیج فارس در تهران در پنج دسته قدی و با حضور ۵۲ ورزشکار در رشته بادی کلاسیک برگزار شد که با تمام قوا در این مسابقات شرکت کردم.


وی با اشاره به کسب مدال نقره در این دوره از مسابقات ، افزود : علی رغم اینکه در رشته بادی کلاسیک باید در دسته قدی ۱۶۷ شرکت می کردم ، اما به دلیل نظر فدراسیون در دسته قدی ۱۷۱ حضور یافتم و به دلیل کوتاهی قدم نسبت به رقبایم دوم شدم .


دارنده نشان نقره در مسابقات بادی کلاسیک جام بین المللی خلیج فارس با بیان اینکه معیار اصلی رشته بادی کلاسیک بر اساس قد و وزن است ، گفت : در این مسابقات با ۱۷ نماینده از شهرهای مختلف ایران به رقابت پرداختم .


کریمی سطح کیفی و کمی این دوره از مسابقات را بالا دانست و افزود : همه شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات با همه توان حضور پیدا کردند و همین موضوع سطح این دوره از مسابقات را افزایش داد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد