برترین های مسابقه اتومبیلرانی آفرود مازندران برای شرکت در مسابقات کشوری روز جمعه با برگزاری مسابقه ای در سه کلاس در قائمشهر مشخص شدند.  
برترین های مسابقه اتومبیلرانی آفرود مازندران معرفی شدند

به گزارش مازندلیگ ، این مسابقه با شرکت ۲۸ اتومبیلران از شهرهای مختلف مازندران برگزارش شد و در پایان ۹ نفر برای اعزام به مسابقات کشوری انتخاب شدند .

رئیس هیات اتومبیلرانی قائمشهر در این باره گفت : برگزاری اولین مسابقات قهرمانی آفرود استان در سه کلاس چهار سیلندر از صفر تا ۲ هزار و ۵۰۰ سی سی ، ۶ سیلندر از سه هزار و ۵۰۰ سی سی تا ۴ هزار و ۵۰۰ سی سی و هشت سیلندر و آزاد از چهار هزار و ۵۰۰ سی سی به بالا برگزار شد.

کامبیز محمدی افزود : در این مسابقات که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد در کلاس چهار سلیندر ولی الله شیرنژاد از ساری به مقام نخست دست یافت و زادمهر قلی زاده از فریدونکنار و محسن نبی زاده از ساری به ترتیب مقام های دوم تا سوم را کسب کردند.

کامبیز محمدی ادامه داد : در کلاس ۶ سیلندر هم ناصر خلردی از ساری به مقام قهرمانی دست یافت ، سالار نوبخت از قائمشهر و زادمهر قلی زاده از فریدونکنار به ترتیب دوم و سوم شدند.

رئیس هیات اتومبیلرانی قائمشهر گفت : در کلاس هشت سیلندر و آزاد نیز ولی الله شیرزاد از ساری به مقام نخست دست یافت ، ناصر خلردی از ساری دوم شد و زادمهر قلی زاده از فریدونکنار به مقام سوم رسید .

در پایان رقابتها به مقام اول تا سوم در هر کلاس کابل هایی از طلا، نفره و برنز اهدا شد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد