مالک باشگاه دبیری‌تبریز گفت: بارها متذکر شده بودم که نزدیکی سکوها به زمین اجازه قضاوت عادلانه به داور را نمی‌دهد و همین موضوع باعث شد تا داور جرات جبران تصمیم اشتباهش را نداشته باشد.

 

به گزارش مازندلیگ، افشین دبیری با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تا آخرین لحظات بازی بسیار هیجانی و پایاپایی از سوی دو تیم به نمایش درآمد اما ناگهان داور در حالی که برای اعلام خطا به داخل زمین آمد، بخاطر در ادامه گل شدن توپ نتوانست اشتباهی که در اعلام گل کرد را تصحیح کند.

وی افزود: داور بلافاصله بعد از خطا همانطور که همه در سالن دیدیم و شنیدیم و البته در فیلم هم شنیده می‌شود در سوت خود دمید که بازیکنان ما به این خاطر ایستادند اما در ادامه توپ به گل ما رسید و داوری که برای اعلام خطا به داخل زمین آمده بود، وسط زمین را از محل وقوع خطا نشان داد.

مالک باشگاه دبیری‌تبریز گفت: واقعا چاره‌ای جز بیرون کشیدن تیم برای ما باقی نگذاشتند چون در روز روشن و پخش زنده تلویزیونی و حضور این همه ناظر و حتی حضور آقای بهروان در سالن داور علنا حق دبیری را خورد و چیزی ۵۰-۵۰ هم نبود که بشود گفت داور نظرش این بوده چون پیش از گل در سوتش دمید. خدا را شکر که پخش زنده بود و دیدم که گزارشگر بازی هم از این قضاوت یکه خورد.

دبیری تاکید کرد: من را به خاطر اشتباه دو سال از حضور در میادین فوتسال محرومم کردند و حالا می‌خواهم ببینم برای این اشتباه داور چه خواهند کرد، هر چند که من دنبال حق تضییع شده تیمم هستم و برایم مهم نیست داور را چقدر محروم می‌کنند. ما بعد از برگرداندن نتیجه در حال رسیدن به گل پیروزی بودیم که این اتفاق رخ داد.

وی از حضور خود در فدراسیون فوتبال خبر داد و تصریح کرد: به امید اینکه حق ما را بدهند فردا صبح در فدراسیون فوتبال حاضر خواهم شد و امیدم به این است که در فدراسیون آقای تاج دیگر اتفاقات قبلی رخ ندهد و این طور نشود که با عذرخواهی و … بگویند حالا پیش آمده و انشاالله دیگر تکرار نخواهد شد چراکه این چیزها برای دبیری امتیاز نخواهد شد.

مالک دبیری در پاسخ به علت پست اینستاگرامی قلی‌پور مبنی بر خداحافظی از دبیری نیز یادآور شد: شاید این جریانات در بازی فشار زیادی را بر روی بازیکنان ما آورد که رشید به عنوان یکی از قدیمی ترین نفرات باشگاه ما چنین اقدامی از روی عصبانیت کرده اما هر چه بوده احساسی بوده و فردا با وی صحبت خواهیم کرد. اختیار فنی تیم با آقای اصغری‌مقدم است و هر تصمیمی ایشان در داخل زمین بگیرد حق با ایشان بوده و خواهد بود.

 

داور حداقل ۵ ثانیه قبل از گل شدن توپ سوت زده بود
اصغری‌مقدم: داور سر تیم ما را بُرید و نمی‌دانم چطور شب خوابید/ مهم نیست چه تصمیمی می‌گیرند

سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: داور دیدار این تیم و شهروند ساری به ضرر تیم او قضاوت کرده است.

به گزارش مازندلیگ، تیم فوتسال دبیری تبریز در دیدار برابر شهروند ساری در اعتراض به قضاوت داور این مسابقه در حالی که با نتیجه 5 بر 4 از میزبان خود عقب بود با تصمیم کادرفنی بازی را نیمه کاره رها کرد.

جواد اصغری‌مقدم در خصوص اتفاقات پیش آمده در بازی دبیری و شهروند ساری در جمع خبرنگاران گفت: 10 سال است می‌خواهیم بگوییم که ابعاد این زمین کوچک است ولی هیچ‌کس به حرف‌های ما گوش نمی‌دهد. داور به همین دلیل تحت تأثیر تماشاگران تیم میزبان قرار گرفت و سر تیم ما را برید.

وی افزود: در صحنه به ثمر رسیدن گل تیم شهروند داور چند ثانیه قبل از  آن خطای هند بازیکن ما را گرفته بود ولی بعد از اینکه بازیکن شهروند توپ را وارد دروازه ما کرد گفت که من برای گل شدن توپ سوت زدم. این حرف خنده‌دار است و همه شاهد بودند که او حداقل 5 ثانیه قبل از گل شدن توپ سوت زده بود. متأسفم برای داور این مسابقه و نمی‌دانم او چطور شب بازی را خوابید.

سرمربی دبیری تبریز عنوان کرد: در اعتراض به قضاوت داور تصمیم گرفتیم که زمین بازی را ترک کنیم و دیگر برایمان مهم نیست چه تصمیمی در مورد ما خواهند گرفت.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:5

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


ساری 5 3 شنبه 01 آبان 1395-13:00

چرت نگوتوررررررک... پاسخ

ساری 3 1 يکشنبه 02 آبان 1395-19:51

اگرتورکی بدون نژادپرست ترازهمه خودشماهستیددد.شعارهای نژادپرستانه وتجزیه طلبانه تواستادیوم فوتبال ووالیبالتون.اگرهم نیستی توکاربزرگان مرکزنشین دخالت نکن

1 3 شنبه 01 آبان 1395-13:49

مازند لیگ واقعا متاسفم برای شما که کامنت های نژاد پرستانه و کوته فکرانه یک عده بی فرهنگ رو اینجا کار میکنید
تا کار به مراجع قضائی نکشیده این کامنت رو حذف کنید

babol 2 0 شنبه 01 آبان 1395-17:57

باختید ظرفیت باخت داشته باشین. هربار بعد از باخت تبریزی ها از زمین و زمان ایراد میگیرن. بس کنید بابا...
پاسخ

ساری 1 0 يکشنبه 02 آبان 1395-19:50

توچی میگی اخ تیم ندیده

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد