سرگیجه هواداران نساجی

مالک باشگاه نساجی مازندران می گوید: فرماندار نامه کتبی برای خرید باشگاه و واگذاری امتیاز را به ما داده ولی پس از آن هیچ اتفاقی نیفتاده است. 
پرهام: فقط خوب حرف می‌زنند و عمل هیچ/دلم برای مردم می سوزد

به گزارش مازندلیگ، پرهام در مورد شرایط  بد مالی این تیم و اینکه در نهایت قرار است چه اتفاقی برای این باشگاه پرطرفدار رخ بدهدگفت: یک سری تغییرات در مجموعه کارخانه داشتیم که برخی به تعهدات خود عمل نکردند. فرماندار نامه کتبی به ما زده بود که برای تیم سرمایه گذار وجود دارد و ما هم در جواب استاندار و فرماندار نامه کتبی زدیم که تیم را واگذار کنیم.


او ادامه می دهد: به ما گفتند که کسی را داریم تا تیم را واگذار کنیم و ما تیم را واگذار کردیم.


مالک باشگاه نساجی در مورد اینکه در حال حاضر چطور هزینه های باشگاه تامین می شود، افزود: پول بلیط هواپیما و هزینه های جاری را خودم می دهم و هزینه هایی مثل قرارداد بازیکنان و هزینه های دیگر فعلا مسکوت مانده است.


وی در خصوص نتایج این تیم تا هفته دهم مسابقات اظهار داشت: نتایج خوب است و بچه ها با این شرایطی که وجود دارد با غیرت بازی کردند.

 

پرهام در پایان در مورد اینکه آیا راهی برای برون رفت از این بحران وجود دارد، گفت: من واقعا دلم برای هواداران می سوزد. حامی اصلی تیم آن ها هستند و تیم متعلق به آن ها است. آن ها که توانایی دارند (شهردار یا فرماندار) باید یک تصمیم جدی بگیرند و برای همیشه این مشکل را حل کنند. این تیم تنها تفریح جوانان این شهر است؛ در اینجا حتی یک سینما وجود ندارد!


پرهام ادامه داد: از بودجه فرهنگی شهر در اختیار باشگاه قرار دهند. شهرداری و نهادهایی که می توانند باید بیایند و این تیم را بگیرند. متاسفانه اصلا توجه نمی شود؛ فقط خیلی خوب حرف می زنند؛ عمل هیچ!
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


نساجی 2 0 سه شنبه 27 مهر 1395-12:55

مرگ بربی غیرتی بعضی ها پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد